Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibírnád az ilyen veszekedéseket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibírnád az ilyen veszekedéseket?

Figyelt kérdés

Néha apróbb hiba miatt napokig alig-alig szól hozzád csak faképpel létezik, nincs semmiféle kommunikáció ha megsértve érzi magát. Beszéltem vele erről többször is, azt válaszolta, hogy “elnézést de nem tudok azonnal úgy tenni, mintha mi sem történt volna”

F


2020. dec. 5. 21:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Pontosan az ilyen viselkedéséért hagytam ott az exem. Ez az "átnézek a másikon" viselekdés ótvar gyerekes és kiölt belőlem minden tiszteletet felé. Aki 35 évesen így old meg problémákat, azzal kár bármit is terveznem, rá kellett jönnöm.
2020. dec. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Amikor volt a felújítás szóltál neki, hogy 1 nappal később mész vissza?

Amúgy, én sem bírnám ezt elviselni. Említetted hogy kiábrándultál ebből, akkor szakits.

2020. dec. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Igen, 3 héttel ezelőtt szóltam hogy a szüleim kérték a segítségem. Amikor mondtam hogy plusz 1 nap lesz, akkor még el sem indultam, vele voltam:)

Amúgy elég ritkán jártam haza látogatni őket (Covid miatt is, meg a hölgyemény miatt is)

2020. dec. 6. 07:47
 14/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem, és nem is kéne kibírni, mert szépen otthagynám.

A volt lakótársam is ezzel készített ki. Én hamar felkapom a vizet, könnyen felemelem a hangom, de aztán könnyen tovább is lépek, és megy tovább az élet. Ez a hidegháború nem nekem való.

2020. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
14. Ja, szóval azt viselje el, hogy te pszichopata vagy és felkapod a vizet meg ordibálsz, de neked az meg nem tetszik, ha utána nem szól hozzád?
2020. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
60%

#15

Nem, ordibáljon vissza :) Két elkiabált mondat után mindenki lenyugszik, átgondolja a dolgot, változtat és megy tovább az élet.

2020. dec. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
31%

Ja értem, szóval maradjon a jól bevált cigány szokásnál, hogy ordibáltok egymással. Szerintem azért használja az "inkább nem szólok" hozzá stratégiát, hátha attól észbe kapsz, és többet nem leszel pszichopata.

Hihetetlen, hogy még az a "köcsög", aki higgadt marad...

2020. dec. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%

Én nem tartom alacsonyabb rendűnek a cigány kultúrát. A volt lakótársamat meg otthagytam, remélem talál olyat, akivel a konfliktusokat meg tudják oldani azzal, hogy három hétig nem szólnak egymáshoz.

Nagyon jól elvagyok a "pszichopata" életemmel. A családomban mindenki más is ilyen "pszichopata". Ha felgyülemlik a feszültség, akkor kiabálunk, aztán bocsánatot kérünk a hibáinkért ami a kiabáláshoz vezetett, és viszont.

2020. dec. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
31%

Hát, van aki a nyugalmat jobban szereti mint az állandó ordibálsát, de olyan is van, akinek kell az állandó "feszkó", mert amúgy unalmasnak tartaná a saját életét, és inkább másnak az idegeire megy. Jobban járt a pasid, hogy otthagytad.

Aki nem tud higgadtan kommunikálni és úgy megoldani egy problémát, az idegbeteg, vagy benne van a "vérében".

2020. dec. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Milyen pasi?

Lakótársat hagytam ott. Tudod, két lány kivesz együtt egy albérletet... Kiderül hogy más a konfliktuskezelési stratégia, és a következő évben külön folytatják az életüket. Nem értem hogy honnan vetted te a "pasit"?

De tudod mit, tanulni fogok tőled, nagyon tetszik a te konfliktuskezelési stratégiád. ❤️

2020. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!