Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért "idegesít" a barátom/pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "idegesít" a barátom/párom mindig?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy a barátom kb minden héten legalább 1x valamivel nagyon felidegesít. Egyszerűen mellette nem lehet nyugodtan létezni. Mindig tartogat valamit amivel beszól olyan alattomosan. például ma reggel "hol a regglije?" ezt miután kinyitotta a szemét 10-kor és ágyban feküdtünk és épp nála voltunk(nem is élünk még együtt). Majd mondtam neki "szeretnél?kérsz reggelit?" mire ő " hol van? ..hát igen egy gondoskodó nő már idehozta volna.vagy nem is vagyok nő?"

Ilyen és hasonló támadásokat kapok tőle. De minden hétre jut valami. Amikor felhábordook rajta vagy számonkérem akkor sosem ismeri be,hogy mit csinált. Azt mondja,hogy ő halál édesen kért valamit,vagy mondott vagy épp viccelt vagy akármi.

Egyszerűen lehetetlen elviselni ,de azután mindig előadja,hogy mennyire szerelmes belém,hogy imád,mindent félreértek,orvosra van szükségem stb stb. Vicc! Ezzel lehet bármit kezdeni??vagy én vagyok a buta,hogy ezért nem dobom ki a fenébe?? elgondolkodtató,mert szeretne összeköltözni velem,de én nem engedem így...szerintem nem fogom tudni elvisleni ezt . Most még jó,hogy haza tudok ilyenkor menni és nem kell néznem őt,pár nap alatt megnyugszom ő is összeszedi magát ,majd x nap után megint beszól valamit ilyenkor megint inkább egyedül vagyok...de ha itt fog élni velem nem tudom mit fogok csinálni???


2020. dec. 6. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszerűen lehetetlen elviselni"


És lám, te mégis megteszed...


Durva, hogy mennyi hárító ember van az oldalon, akik mindenért csak és kizárólag mást hibáztatnak. Még a saját választásukért is.

2020. dec. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Kuka.
2020. dec. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Ne légy buta és igen, dobd ki a fenébe.

Ha már most így beszél veled, mi kész később? Szabadulj meg tőle amíg könnyű.

2020. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt hozzá kell,hogy tegyem szüleim kapcsolata se valami normális így nekem nagyon nehéz megítélnem,hogy mi fér bele egy kapcsoaltba. Azért is ide írtam,mert nem tudom hol mozog a normális és rossz...sajnos nagyon extrém elnyomó kapcsoaltot láttam szüleimtől. Én ezt nyilván nem akarom magamnak ,de nm tudom komolyan,hogy ez amit csinál még belefér? Ezek a kötekedései? Amikre azt mondja mindig ,hogy ő nem bántani akart??
2020. dec. 6. 13:37
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagytok kompatibilisek.

Én olyan vagyok, mint ez a srác.

És én értem, hogy ő viccel. Értettem ahogy írtad.


Itt ülök az ágyamon és barátnőm mellettem. Most ránéztem és megkérdeztem sértett hangon, hogy hol az ebédem (nálunk vagyunk, ő tanul, nem vagyunk összeköltözve) szóval szinte minden hasonló, csak az emberek mások.


a következő beszélgetés zajlott le

F: Hol az ebédem?!

L: Mivan Cuki? :D

F: Hol az ebédem, ha?

L: Hol az enyém?!

F: Hát egy rendes nő már ide hozta volna az ebédemet...

L: Hát neked csak ilyen jutott, megszívtad :P :D


Pontosan tudtuk mind a ketten, hogy én csak viccelek és nem várom el az ebédet tőle az ágyban. Pontosan tudta, hogy nem fog megsértődni ezen és inkább közölte, hogy én csináljak neki ebédet. "hol az enyém?"


Na lényeg az, hogy Ő értette, hogy én csak viccelek és úgy reagált vissza rá, hogy nem vette komolyan, amit mondok. (meg vagyok áldva Vele)


Az van, hogy sok barátnőm volt és sajnos sok nem bírta mellettem, mert húztam az agyukat. Vicceltem velük, mert azt akartam, hogy lássam, hogy ők erősek/stabilak lelkileg. Nem befolyásolhatóak könnyedén és képesek megvédeni az énhatáraikat.

Sajnos nem mind bírta a strapát, és hát szakítottunk, de az a helyzet, hogy a személyiségem volt maga a teszt, hogy vajon kibír-e engem. Vajon erős-e annyira, amennyire szeretném.

Szeretek szópárbajozni. Szeretem, ha értik, amit mondok, akkor is ha nem rágom a szájába az embernek. Szeretem, ha a párom nem csak szolgai módon azt csinálja, amit mondok, hanem saját véleménye van és azt meg is védi ellenem, ha kell.

Viszont ha viccből mondok valamit és még azt se képes megérteni, hogy csak vicc, és jól lereagálni, akkor nem sok jövőnk van együtt.


Szóval én megértem a srácot. Én értem, hogy csak viccel. Le is írtad, hogy ő megmondta, hogy csak viccel.

Nem vagytok kompatibilisek. Te nyugalmat akarsz és stabilitást.

Valószínűleg ő is szereti az ilyesmit, de néha felkavarja az állóvizet, mert unalmas a dolog.

24F

2020. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

#5

Ne magadbol indulj ki. En evekig azt hallgattam anyamtol hogy milyennek kell lennie egy jo meg gondoskodo nonek,es ha vendegek is jottek a pasik csak ültek az asztalnal mi meg nők korulugraltuk oket. Ha a pasim ilyet beszólna es meg nem ismernem jól lehet hogy nem tudnam higy viccel hiszen belem is ezt az elvarast neveltek. Ugyanigy amit a pasi csinál siman lehet tobb mint vicc, buntudatkeltes erzelmi manipuláció. Hogy mennyire tudatos azt nem tudjuk

2020. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Ja meg azert sem gondolom viccnek mert tulmegy egy hataron megkerdezi a bnojetol hogy o vajon nem is nő?

Amugy kerdezo en vagy megbeszelnem vele vagy viccesen reagalnek ebben a helyzetben hogy kiderul komolyan gondolta-e.

Pl visszakerdeshetsz hogy hat szivem hogyhogy 10-ig alszol,miert nem dolgozol hetvegen es tartasz el minket talan nem is vagy ferfi?

2020. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

5, nem hiszem ,hogy ugyanaz ahelyzet. Én megszoktam amgam védeni,tehát néha visszaszólok neki,nem mindig. Ha visszaszólok burtál idegbeteg lesz tőle. Ha nem szólok vissza akkor foyltatja a kötekedést durvábban. De volt mr ilyen hogy én is így reagáltam mint barátnőd. Szerintem te nem csinálod ugyanezt 10x -20x ,hogy egyszer már komoylan vegye a barátnőd.

Persze ja mindig azt modndja,hogy ez nm is volt komoly.

2020. dec. 6. 14:15
 9/14 A kérdező kommentje:

6, elég intelligens szóval igen buntudatkeltes erzelmi manipuláció simán lehet benne. De mondtam neki,ha az a célja ,hogy majd ettől kiszolgálom akkor nagyon félrement a dolog,mert senkit nm fogok kiszolgálni aki így beszél. Ha szépen kérne akkor megtenném,de így nm.

Azét nem ragáltam rá viccesen,mert nem ezaz első beszólása,mint írtam reagáltam már sok féle módon... plusz nem mindig jut az embenrek az eszébe a helyes visszavágás. Én csak annyit modntam rá,hogy akkor te meg nem vagy ffi. kérdzte,hogy miért? mondtam mert iylet egy ffi nem mond a baártnőjének. azt mondja,hogy róla lepereg nm baj,bezzeg rólam nem úgyhogy tuti van benne igazság stb. ezzel szadizik. Holott nm veszem a lelkemre már én sem,csak az zavar,hogya barátom,párom iylenekt mond nekem félig komolyan és nincs kedvem így semmit tenni neki,mert úgy érzem semmibeveszi amiekt teszek érte.

2020. dec. 6. 14:21
 10/14 anonim ***** válasza:

#9

Hat keressen akkor egy hazvezetonot. En agyba viszem a paromnak a kavet de ha igy probalna kiharcolni akkor kelljen fel maga. Reggelizni nem reggelizik de minden tovabbi nelkul csinalok neki egy szendot ha keri de o is ugyanugy gondoskodik rolam

2020. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!