Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem nyíltan megmondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nyíltan megmondta, hogy a volt feleségét szereti, nem engem és ha még visszaveszi, akkor el fog hagyni!Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos babánk, és az előző kapcsolatomból egy 3 éves fiam! Albérletben lakunk! Igen, értem hagyta el, de rögtön a megismerkedésünkkor otthagyta. Akkor nagyon beteg volt az a nő,úgy volt fel se épül, akkor azt mondta új életet akar kezdeni velem, nem akar ápoló lenni. De 1 év alatt felépült és most visszamenne hozzá a férjem, pedig a házasságunk csak 6 hónapos, másfél éve vagyunk együtt...Hirtelen azt se tudom, hogy egyáltalán vissza akarom-e szerezni azután hogy a szemembe mondta nem szeret.Nagyon sokat veszekszünk, nem igazán jövünk ki. De én még szeretem és ott van a 2 gyerek is!Mit tegyek?
2020. dec. 6. 14:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
95%

Ennel a feregnel meg az egyedullet is jobb.


A legjobb lenne, ha mindketten dobnatok: te most, a volt asszony meg amikor elkezdi magat visszakonyorogni.

2020. dec. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem azonnal keress fel egy pszichológust és beszélgessétek át, hogy mi veled a probléma. Ott volt 3 éves gyerek, majd pótlékként beleugrottál egy másik hapsival is a gyerekbe...

A másik hapsi gyökér, persze, de rajta nem tudsz változtatni.

2020. dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
95%
Én ösztönözném a visszatáncolásra egy válással. Ne legyél már kényelmi megoldás... :)
2020. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
94%

Gratulálok, hogy egy ilyen utolsó férget sikerült választani, tényleg, őszintén csodállak, nem lehetett könnyű egy ekkora rakat sz.art összekukázni.


Én is a terápiát javaslom, mindenféle rosszindulat nélkül.

2020. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
96%
Fúj, a férjedet le se hánynám, pedig én nagyon toleráns vagyok az ilyen 2.házasságokkal. Otthagyja, mert nem lesz ápoló, aztán meg őt szereti? Nem szeret az senkit, csak magát. Ha a volt feleségnek egy csöpp esze van, fel se merül, hogy visszafogadja. Azt meg döntsd el te, kell-e neked ilyen szánalom ember. Egyébként 1 gyerek van ott, a nagyobbikhoz semmi köze, ha jól értem.
2020. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap után terhes lettél ?Ez idő alatt egyáltalán el tudott már válni? Mit vártál egyáltalán?Ha esetleg te lennél beteg akkor mit szólnál ha melletted is mást ápolgatna?Van hova menned a gyerekekkel ?Ha igen akkor válás ...ha nem akkor meg sajnos ez van.Rosszul tudsz választani nagyon.
2020. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
100%

Nézzél egy új pasit. Annak is gyorsan szuljel egy gyereket. Aztán mikor megszuletett a pici, gyere ide nyígni.

Te bassztad el igen. Veled vmi gond lehet. Miért ugrabugrálsz egyik kapcsolatból ki, aztan be egy másikba? Ráadásul mindezt gyerekvállalással... Még meg sem ismerted... Most kimutatta milyen. Ennyi. Szakitsal vele, mert nem szeret. És sürgősen keress fel egy pszichológust, aki segít neked a lelki problémáid feltárásában.

2020. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elhagyta a beteg feleségét, kiderült hogy milyen ember. Egy gerinctelen önző féreg. Amint egy kicsit nehéz lesz, téged is el fog hagyni. Mit hittél amikor hozzámentél? Hogy hűséges lesz és kitart jóban rosszban? 😂😂😂😂😂
2020. dec. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:
Nincs hová menni a gyerekekkel. Jövedelmem sincs csak amit a gyerek után kapok gyes és családi pótlék...
2020. dec. 6. 15:05
 10/71 anonim ***** válasza:
96%
Én is csak gratulálni tudok ehhez a férfihez... Elhagyta a beteg feleségét, akit elvileg annyira szeret, majd kvázi azonnal gyereket csinált neked és miután már elaludt a láng veled, visszatáncol... Az exe is jó nagy hülye, ha visszafogadja. Végülis csak akkor hagyta el, amikor a legnagyobb szüksége lett volna rá. Szép munka, remélem két szék közül a pad alá...
2020. dec. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!