Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem nyíltan megmondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nyíltan megmondta, hogy a volt feleségét szereti, nem engem és ha még visszaveszi, akkor el fog hagyni!Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos babánk, és az előző kapcsolatomból egy 3 éves fiam! Albérletben lakunk! Igen, értem hagyta el, de rögtön a megismerkedésünkkor otthagyta. Akkor nagyon beteg volt az a nő,úgy volt fel se épül, akkor azt mondta új életet akar kezdeni velem, nem akar ápoló lenni. De 1 év alatt felépült és most visszamenne hozzá a férjem, pedig a házasságunk csak 6 hónapos, másfél éve vagyunk együtt...Hirtelen azt se tudom, hogy egyáltalán vissza akarom-e szerezni azután hogy a szemembe mondta nem szeret.Nagyon sokat veszekszünk, nem igazán jövünk ki. De én még szeretem és ott van a 2 gyerek is!Mit tegyek?
2020. dec. 6. 14:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
100%

És akkor intézetbe adod őket?

Mert a pasinak gondolom nem fognak kelleni?!

2021. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 A kérdező kommentje:
Ha nem marad más választásom akkor sajnos igen, kénytelen vagyok. Innen hamarosan lépnem kell.
2021. febr. 22. 13:14
 63/71 anonim ***** válasza:
100%

Remélem hamar örökbe fogadják őket.

És remélem te meg tanultál ebből és nem leszel terhes 2 hónap múlva valakitől.

Fehér bőrűek vagytok?

2021. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 A kérdező kommentje:
Igen, de majd ha rendeződik a helyzetem szeretném magamhoz venni őket vissza. Nem örökre csak ideiglenesen válnék meg tőlük, míg nem találok biztos helyet ahová vihetem őket.
2021. febr. 22. 13:38
 65/71 anonim ***** válasza:
100%

A férjed fizikailag bántalmaz téged?


Mármint egy olyan embertől mi mást lehet várni, aki elmegy kefélgetni miközben a felesége haldoklik?

2021. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 A kérdező kommentje:
Igen, most már egyre gyakrabban megüt és a nagyobbik fiamat is üti.
2021. febr. 22. 16:25
 67/71 anonim ***** válasza:
100%
Menj valami családsegítőhöz. Azonnal. Mi az hogy üti a gyereket...mocskos féreg
2021. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
100%

Anyaotthon, családok átmeneti otthona, egyéb ilyen hely?

Mindenképpen beszélj egy ezzel foglalkozó szakemberrel, hogy megismerd a lehetőségeidet. Akár az intézménynél, ahova beadnád őket a legeslegvégső esetben is érdeklődhetsz, ők biztosan tudnak segíteni az ezt megelőző lépésekben. (A gyerekek azért még alapvetően biztonságban vannak, van hol lakniuk, nem fogják akaratodon kívül hamarabb elvenni őket.)


Dolgozol már? Attól is függ, hogy merre indulj el. Ha csak kicsi hiányzik egy olcsóbb albérlethez (pl. 10-20 ezer az átlagárakhoz képest), akkor érdemes ráfeküdnöd egy nagyon olcsó ajánlat keresésére, ha több hiányzik, akkor mindenképp a szociális ellátás vonalán indulj el. A lényeg, hogy beszélj valakivel, aki segít neked megismerni a helyi lehetőségeidet.


Kitartást és sok erőt neked! Nagyon jó látni, hogy bízol a jövőben, ez maradjon is így, ez a nagyon fontos. Pár év múlva, ha rendeződik minden, a gyerekeid is jó felnőtté tudnak cseperedni.

2021. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
95%
Vedd fel a kontaktot a NANEvel. Ők tudnak jó tanácsot adni, ha mást nem is.
2021. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, hogy a feleségét is verte-e, mielőtt elkezdett haldokolni, el elhagyta hogy veled hancúrozzon. Gerinctelen mocskos féreg.
2021. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!