Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit elragadtattam magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit elragadtattam magam úgy érzem így a kapcsolat elején, ha most visszaveszek az jó taktika vagy már mindegy?

Figyelt kérdés

Na szóval 1 hónapja ismertem meg egy srácot, akiért teljesen oda vagyok... Ő tette meg az első lépést, azóta is nagyon aranyos meg minden, de úgy érzem én jobban ragaszkodom hozzá,és ezt érzi is biztos.

Ha kicsit visszahúzódóm, távolságtartóbb leszek annak szerintetek van értelme?

Elérem vele, ha egy kicsit is szeret már, hogy jobban kaparjon utánam, vagy ezzel csak eltávolítom, elbizonytalanítom őt?


2011. ápr. 25. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nagy a változás, akkor inkább elbizonytalanítod. A legjobb, ha magadat adod. Mindig az őszinte a legjobb.
2011. ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első jól mondja.
2011. ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szerintem nem helyes, ha taktikázol. Add magad! Ha így is kellesz neki, minden rendben. Ha csak megjátszva, akkor folyamatosan másnak kell látszanod, mint amilyen vagy. Az pedig képmutatás, és még Neked is fárasztó.


manju

2011. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahha, taktikázz csak, én azthittem azért a nagyobb távolságtartás mert már nem szeret stb szóval nem biztos hogy az lesz a vége a taktikázásnak mint amit szeretnétek :D


18/f

2011. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jó kapcsolatot akarsz, akkor beszélnetek kell.
2011. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!