Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes döntés ha a barátnőm úgyérzem hogy unkorrekt?

Figyelt kérdés

Van egy kisfiam aki nem vele él, van egy barátnőm akinek úgyszintén van egy kisfia aki velünk él vagy én velük eddig ezzel nincs is gond mert igy ismerkedtünk meg. Az ő fia idősebb mint az enyém aki csak 2 hetente van velünk a hétvégén de jól kijönnek.


Én nagyon jól kijövök a fiával és mondhatjuk hogy neki is bármi baja van akkor elöbb fordul hozzám mint az anyjához szóval minden klappol.



Barátnőm viszont elkezdett ellenséges lenni a fiammal nem szó szerint vele de látványosan nem várja a 2 hetes KT-t és ha még nem is 1/1 be de már utalt rá hogy "innentől ez a családod és ne foglalkozzak annyit a fiammal"


Ez engem teljesen felőröl belülről mert a fiamról beszél és igaz hogy nincs közös gyerekünk de én sosem mondanék ilyet neki és eszemágában sem lenne az ő gyerekéről bármit is mondani.... nemhogy ilyet kérni.


Dolgozok , eltartom őket (legalábbis hatalmas részben) és elfogadtam őt a gyerekkel együtt akit nem mellesleg nagyon kedvelek.


Még akkor sem kérhetne szerintem ilyet ha közös gyerekünk is lenne de még akkor sem ha a fia lenne a közös gyerekünk hogy az a mult és ne foglalkozzak vele.. 1 éve vegyunk együtt de most ez erőteljesen előjött benne és nem tudok mit kezdeni...


2020. dec. 6. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
És ezt ő mondta, vagy csak te érzed így? Nálunk mindkét oldalról vannak gyerekek, és az elején a legfőbb probléma az volt, hogy az én gyerekemet, aki velünk élt, következetesen neveltük, majd jöttek az ő gyerekei hétvégén, és nekik mindent szabad volt, felfordították a lakást, a férjem meg arra hivatkozott, hogy olyan kevés időt vannak velünk, az ne a nevelésről szóljon. Szerencsére ezen változtattunk, és utána semmi gond nem volt. Nem lehet, hogy nálatok is ez van? Hogy azért nem várja a láthatásokat, mert a gyerekednek mindent megengetsz?
2020. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Jo nagy balek vagy!

Amikor megismerkedtetek, tudta, hogy van gyereked, raadasul o is “csomaggal” erkezett, amit TE elfogadtal.

Ha van egy kis eszed ( es szereted a gyerekedet) kidobod a fancba ezt a noszemelyt!

2020. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Gaz ugy, ahogy van. Tehat azt elvarja, hogy penzeld az o gyereket, de o a tiedet meg 2 hetente is furja? Beszeld ezt meg vele, es ha ugy hozna az elet, hogy odakoltozik a fiad vagy osztott lenne a felugyelet, ki tudja mit hoz az elet, ahhoz mit szolna?
2020. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ő mondta persze érezhető volt hogy tudta nem lehet ebben akaratos mert ez nonszensz... Közös gyereket szeretne és szerintem benne van hogy azt akarja hogy csak "mi legyünk" de ezek után belül hát nem kicsit tört meg valami....
2020. dec. 6. 21:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a helyes döntés az, hogy szakítasz vele.
2020. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha belemesz a kozos gyerekbe, onnantol ez meg rosszabb lesz, mert o lesz a masik gyereked anyja, azt fogja vinni, h mindenhez joga van, a te fiad megy a levesbe.
2020. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

“ azt akarja hogy csak "mi legyünk" de ezek után belül hát nem kicsit tört meg valami....”


Ez eddig oke (vagyos nem oke, de most ezt hagyjuk), de akkor az o gyereke is az apjanal lesz, es le lesz sz•rva az anya reszerol? Vagy csak a te gyerekedet kell kikozositeni, amig az o kis dragaja termeszetes mindent megkap a TE altalad megkeresett penzbol.

Ne legy hulye!!! Ne hagyd cserben a gyerekedet kerlek!!

2020. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Megmondhatod a párodnak, hogy ne legyen ennyire embertelen, mert a karma sokszor visszaüt. Nőként, akinek szinte van egy gyermeke nem lehet ennyire vad ember és trehány sem, hogy tanulmányozza és Moderálja a növekvő, lassan majd kamaszodó gyereke viselkedését, ez a saját gyerekeddel neked is ugyanúgy a felelősséged. Azt mondd a párodnak, hogy lassan kamaszodni fognak a gyerekek és olyankor kell a legjobban összefogni a felnőtteknek, hogy erősen tanítassák, képezzék őket a megfelelő irányba. A következő időszakban nem lehet helye önzésnek, a gyerekek miatt sem.34N.
2020. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hogy gondolthatta azt hogy ne foglalkkozz a fiaddal, plane ha te eltartod az ovet. nalam ez szakitook lenne
2020. dec. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Sejtettem, hogy 1 éve vagytok együtt. Mindig olyankor mutatkozik meg igazán, hogy mire számíthatsz a másik embertől. Hát, ettől az irigy szukától erre és csakis erre számíthatsz a jövőben. Én kidobnám. Ez egy furkálódó gyökér.
2020. dec. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!