Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekes anyukák! Ez szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes anyukák! Ez szerelem lenne vagy racionális döntés?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, gyerekem nincs. Egy éve együtt vagyok egy gyerekes anyukával. Az elején hónapokig figyelt, elemzett, értékelt. Miután bemutatott a gyerekeinek, mindent megtett, hogy összeboronáljon minket, kölcsönösen megszeressük egymást. Hiányzik a gyerekeknek egy hiteles férfi példa, a vér szerinti apjuk nem 100-a). Jelezte, hogy szeretné ha egy család lennénk, de ne költözzünk egyelőre össze (gyerekek miatt, wtf?).

Emellett féltékeny már arra is, ha 2x ránézek egy pincérnőre.

Anyagiak nem szempont, nincs senki senkire utalva.



2020. aug. 9. 08:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Csak óvatos, mert valószínűleg a gyerekek apja egy ótvar here.
2020. aug. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Te vagy aki a 20 éves anyukás kérdéshez írt ???
2020. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
"Az elején hónapokig figyelt, elemzett, értékelt.."..hát ez nekem nem szerelem ez apuci munkakör.
2020. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es, nem.
2020. aug. 9. 08:54
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Azért óvatos, mert már rengeteg kanija volt, akik megrépázták, aztán továbbálltak és kínos állandóan új kanikat bemutatni a gyerekeinek.
2020. aug. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

*Emellett féltékeny már arra is, ha 2x ránézek egy pincérnőre.


Valószínűleg ezért is válhatott el régen, mert betegesen féltékeny. Úgy hogy a férj szidása nem valós, csak hát nem fekszik neki az, hogy a felelősséget ami őt terheli fel is vállalja.


Ne kezdj ezzel az emberrel.

2020. aug. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Az elmult 4 evben csak olyan pasi al akadtam ossze aki csak dugni akart mast nem . Esetleg baratsag extrakkal.

Volt az elejen par akinek bedoltem h majd o velem es a gyerekemmel akar elni, csaladot akar, akar kozos gyereket is.

Majd fel ev utan eltunk. Nem sokra ra egy fiatal 20as kislannyal lattam.

Szerinted ilyen elozmenyek utan bele merek szeretni es meg merek bizni egy ferfiba is ?

Nagyon nem es nagyon nehezen. Mert atvertek sokan, megalaztak...

Annak a pasinak nagyon oda kell tennie magat h el merjem hinni h tenyleg velunk akar lenni. En sem koltoznek ossze hamar, es valszeg en is feltekenykednek neha.

Mindez koszonheto a sok pasi ak aki csak kihasznalt.


😕

Nagyon nehez menet lesz ha megis lesz valaki... Nekem es neki is

2020. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom nála mi! Nálunk is páromnak nincs gyereke, nekem van egy lányom. Én szeretem a páromat, mint férfi, társ, szerelmes vagyok és ő is. Az már csak bónusz, hogy a lányom is imádja és miis együtt tervezünk.

N28

2020. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

A szerelem nem kell, hogy egyenlő legyen a felelőtlen, vakon bízással.Vannak emberek, akik az eszüket is használják.


Üdv. egy gyerekes anya.

2020. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

8as vagyok!

Utolsóval egyet értek!

Nálunk páromnak nehéz dolga volt elég hosszú ideig, de kitartó volt.

A sok csalódás megöli az embert.

De én a pocsogásim és az önsajnálatig sose süllyedtem, mint itt sok nyavalygo pasi.

2020. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!