Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan tervez velem?

Figyelt kérdés

Eddig a férfiak mindig csak átvertek, hazudtak nekem. A mostani barátommal 1 és fél hónapja vagyunk együtt. Már az első randi előtt írt nekem közös életről. Az első randin pedig már mondta hogy szeret. Már 2-szer is előfordult, hogy mikor kaptam üzenetet, akkor odakapta a fejét hogy kitől kaphattam üzenetet, persze megmutattam hiszen volt titkolnivalóm.

Ő még azt is megmutatta hogy van egy lány barátja, akinek szintén van már barátja, tehát nincs köztük semmi. Egyszer még azt is megmutatta, hogy az exével együtt benne vannak egy csoportban facebookon. Mostanában mintha már nem érdeklődne annyit felőlem, ha ír is csak magáról szokott írni sokszor. Amúgy ha nem talizunk, akkor a nap majdnem minden órájában ír.


2020. dec. 9. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Mivaaan ?
2020. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akik már a második randin szeretnek és közös életben gondolkoznak, azoktól menekülni kell!!!
2020. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Menj már a picsába. Ahányszor felteszed ezt a kérdést, annyiszor fogom jelenteni. Neked nem ártana egy orvos.
2020. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem aranyos, hanem ijesztő és beteges. Mi az, hogy az első randin azt mondta, szeret? Nem is ismert, ennyi erővel bárki ott lehetett volna, nem?

Na én ott menekültem volna.

Nemhogy azon gondolkodjak, hogy egy hónap után komolyan tervez-e. Ennyi idő semmire nem elég.

2020. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#3-as.

Hasonló gondolatok fordultak meg a fejemben, csak szebben. :D

Két hete minimum ismétlődik a kérdés, hol ugyanúgy, hol bővítve.

És olyan száraz, érzelemmentes az egész, mintha valami robot írná ki.

Valóban beteges elmére utal a fazom is, de a kérdező is. :D

2020. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért nem tini kategória?
2020. dec. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!