Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondta a fiú, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondta a fiú, hogy "Nyáron majd elmegyünk XY helyre" akkor komolyabban tervez velem?

Figyelt kérdés

Még csak 3 alkalommal randiztunk, de én igazán az utolsó alkalommal kezdtem el érezni valamit iránta. És ahogy beszélgettünk hogy mi legyen legközelebb a program, azt mondta hogy "Tudod mit, majd nyáron elmegyünk oda"


Akkor komolyabb kapcsolatot tervez velem?


2013. febr. 25. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2013. febr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon komolyan tervezi, hogy megba-. Ezért még igérgetni is hajlando (Olyan messze van még a nyár. Addigra én a csillagokat is lehozom neked, csak most gyorsan dugjunk egyet :-))
2013. febr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát ahány fiú már mondott ilyet nekem... na ezekből nem lett semmi még ismeretség sem, és nem én nem akartam...


Ezt hívják etetésnek vagy szédítésnek. :D

2013. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj hát nekem is nyaralás , meg ide oda utazás ,meg közös programok lettek igérve , néztem is csak ,hogy mi van . Aztán meg persze , egypár együttlét után ilyenekről szó sem esik . Hű pedig ,hogy mondogatta az elején .
2013. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jajj olyan földhöz ragadtak vagytok :D


Lehet én meg naiv :)


Köszönöm a válaszaitokat! :) Akkor annyira nem élem bele magam.

2013. febr. 25. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!