Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 év után elköltözött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andree81 kérdése:

13 év után elköltözött a feleségem. Ez kb 1 hónapja van, arra hivatkozik, hogy nem foglalkoztam vele eleget, nem törődtem az érzéseivel. Azt mondja nem tud dönteni mi legyen? Meddig várják mert ebbe így belebolondulok?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 02:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20%
Jellemző az és tapasztalom sok esetben, hogy legyen pénz, de azért otthon is legyél. Ez a 2 nem megy. Ha van pénz azért rinyál némelyik nő, mert hogy az érzései, de érdekes, hogy csak 13 év után lettek érzései. A másik felének meg az a baja, ha nincs pénz.
2020. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
10-es leírta amit gondolok.
2020. dec. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
89%

"keptelen felfogni, hogy vege, es allandoan a haza elott parkol, figyeli, uzenget neki."

.

Ez még jobban taszítja az exet.

Zaklatással az exet csak megerősíti abban, hogy jól döntött.

2020. dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
68%

Pont ebben a helyzetben vagyok 16 év után. Én vagyok az elhagyó.

Hagyd békén. Én egy évig gondolkodtam, gyászoltam, kérleltem, fenyegettem, hogy történjen valami. Bár ő kapott esélyt tavasszal, hogy rendbehozza. Nem élt vele. Ugyanúgy elhanyagolt, nem kezelt nőként, leszarta az érzeseimet.

Most meg kapálózik. Közben meg ismerkedik. Van amit felesleges megmenteni.

Nézz magadba mit hibáztál és kamatoztasd az ismereteket a KÖVETKEZŐ kapcsolatodban. Szegény te, 1 hónapja gondolkodsz és emészted magad. Sejtelmed sincs mennyi emésztő fájdalmas gondolata volt a párodnak, míg te homokba dugtad a fejed és hagytad rágódni.

2020. dec. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!