Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok féltékeny? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny? Már belebolondulok. (főleg férfiak írjanak)

Figyelt kérdés
Megpróbálom összefoglalni a lényeget. Mielőtt osszejottem a barátommal neki volt előttem egy futokapcsolata pár hétig, de nagyon beleszeretett a lányba. Úgy volt hogy komolyan osszejonnek stb. De aztán a csaj egy másik férfit választott. Én nem vagyok hülye. Tudom hogy egy ilyen eset mely nyomot hagy egy emberben, a beteljesuletlen szerelmek ilyenek. Amikor osszejott velem a barátom, még akkor sem volt túl azon a lányon, állandóan nézegette Facebookon őt is és az új barátját is. Eltelt 2 év és ott tartunk, hogy már kitorolte a lányt az ismerősei közül (ez is erdekes) de már nem egyszer rajtakaptam hogy nézegeti meg mindig, volt hogy kimondottan a kapcsolati státuszát. Amikor erre rakerdeztem hogy miért van, jött az hogy miért feltekenykedek és hogy bebeszelek magamnak dolgokat...tehát választ nem kaptam. Az egy dolog hogy onbizalomhianyos vagyok és van rá példa hogy tulreagalok dolgokat, de ebben az esetben úgy érzem jogosan. Fiúk, lehetséges az hogy inkább benne vagytok egy biztos és nem bántó kapcsolatban, mert féltek a további sérülésektől, de vágytok arra a lányra aki fájdalmat okozott? Lehetséges hogy nem lépett túl? Én úgy érzem sokszor hogy nem szeret igazán (akit érdekel annak privátban is kifejtem, szívesen beszélgetnék erről ), viszont annyira biztosan állítja hogy szeret, és hogy velem képzeli el az életet, hogy megpuhulok..
2017. nov. 7. 09:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj, hogy nőként írok, de szerintem nincs túl rajta. Én is féltékeny lennék, ha a párom folyton a volt női kapcsolati státuszát figyelgetné.
2017. nov. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vágyakozik még utána

privátban érdekelne a történet többi része!


24F

2017. nov. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha túllépett volna, akkor nem nézegetné...de az is lehet azért nézegeti a kapcsolati státuszt, mert vágyik arra az elégtételre, hogy a csajnak nem sikerült a kapcsolata.Kárörvendeni szeretne.Ez sem éppen a túllépésre utal...
2017. nov. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, hogy egy pár hetes kapcsolaton rágódik két éve. Én nem terveznék vele a helyedben, főleg, ha egyéb problémák is vannak.
2017. nov. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Van ez a vicc a frappans Feri bacsirol,h Bohoc te vagy a szamar eleje? NEM! Te vagy a szamar hatulja? NEM!akkor te vagy a szamaaaar! En ebbol ugy erzem h nalatok meg Te vagy az kedves kerdezo a lo helyett. A vicc h valoszinuleg egy olyan lehetoseg utan acsingozik ami sosem jon el,vagy ha eljon sem lesz olyan. Ehelyett itt vagy te akit nem becsul. Ezek tudataban pedig neked kell eldontened. O nem fogja.
2017. nov. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Azóta sincs túl rajta, te csak a jobb híján választott vagy. Szerintem ha jó alarsz az önbecsülésnek, olyat keress, akinek tényleg te kellesz
2017. nov. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy amint egyedülálló lesz a másik csaj kapcsolata, azonnal be dog nála próbálkozni, ha nem jön be neki, akkor ott leszel te, mint pótlék, ha meg bejön, akkor úgy fog dobni, hogy csak nyekkensz? Meg akarod ezt várni?
2017. nov. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

ez elég egyszerű. A kapcsolat rövid volt, nem magába a személybe zúgott bele, hanem abba a képbe, amit az alatt a pár hét alatt kialakított a csajról. Pár hét alatt minden új, minden kicsi mozdulatba valami hatalmasat olvas bele az ember, hibák egyáltalán nem tűnnek fel. Számára ez a lány a tökéletes fantázia, ő a "mi lett volna ha...", ő egy teljesen ismeretlen, plátói szerelem.


Nekem is volt egy barátnőm, aki... bonyolult volt. Nem voltunk csak ritkán együtt, azután szünet, azután megint együtt és mind a ketten tökéletesnek láttuk a másikat, de azért, mert nem ismertük igazán egymást. Még évekig úgy voltam, hogy életem legnagyobb hibája volt nem összejönni a csajjal, de évek után rájöttem, hogy nem belé, hanem a felfestett képbe vagyok szerelmes, hiszen alig ismerem a lányt.


Majd kinövi.

2017. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelővel értek egyet leginkább. És amíg ilyen érzéseid voltak a furcsa lánnyal kapcsolatban, volt barátnőd, tudtad szeretni? Vagy vagyakoztal a másik lány iránt? (hány éves vagy?) Egyébként a te eseted nem azt jelenti, hogy az én barátom is így gondolja majd ezt az esetet
2017. nov. 7. 10:58
 10/20 anonim ***** válasza:

már felnőtt vagyok, házas, amiről írtam ő gyerekkori, tinédzser szerelem és elköltözés, suli váltás és hasonló okok miatt szakítottunk többször is, de azután megint össze jöttünk blablabla, addig amíg ő nem talált egy másik pasit (aki amúgy teljesen féltékeny volt rám még évekig, a csaj mesélte évekkel rá).

Főleg akkor vágyakoztam felé, amikor egyedül voltam és úgy éreztem nincs szerelem a közelben, de egyszer leültünk és megbeszéltük a dolgot. Érdekes mód ő hozta fel az elméletet és belegondolva, tényleg az volt, plátói. Nem őt kívántam, hanem akit reprezentált.


Igazán-igazán akkor nőttem ki az "álmaim nőjét", amikor a mostani párommal komolyra fordultak a dolgok és a hús-vér lány is ugyanannyira tökéletes volt, mint az álmaim nője.

Plusz az is segített, hogy a csajjal nagy ritkán dumáltunk és olyankor "kiábrándultam".

Te esetedben, a pasi csak messziről fog álmodozni a csaj után, szerintem előbb-utóbb elfelejti és egyre kevésbé fogja lesni az FB oldalát.

2017. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!