Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor az lenne az alap hogy talalkozunk, nem?

Figyelt kérdés
Baratommal egy hete talalkoztunk utoljara, mindig is ilyen volt, osszevesztunk tegnap kibekultunk es azrhittem ma talalkozunk, kerdeztem is de nem valaszolt ra, aztan irta ma hogy a haverjaval lesz, meg holnap is... ez csak nekem faj ennyire mert hianyzik vagy tulreagalom? 2 eves kapcsolat
2020. dec. 10. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Nincs olyan, hogy valami alap. Te azt hitted, ő meg már leszervezte a programját. Túlreagálod ja.
2020. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod mindig is ilyen volt. Akkor meg mégis mire vársz, mire számítasz?
2020. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fontossági sorrendben a haverok vannak elől. Ha ez neked így jó, és el tudod fogadni, akkor ne erőlködj, ez van, majd taliztok. De ha zavar, és úgy látom, hogy zavar, akkor azt gondold végig, hogy még hányszor két évet akarsz elvesztegetni.
2020. dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig szerintem is alap...

1 hétig nem látom a párom, akkor persze, hogy találkozni szeretnék vele, mert ő a legfontosabb.

Ne kövezzetek meg, nem kell velem egyetérteni. 🤷


F/20

2020. dec. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Ami neked alap, az neki lehet, hogy nem az.
2020. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne alap, hogy ha fontos a kapcsolat, megbeszéljük a dolgokat, ne lógjon a vita és ez a hangulat a levegőben. Hát, neki a haver előbb van.
2020. dec. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Két éves kapcsolat és még mindig hetente egyszer taliztok, sőt még akkor se, nekem ez kevés lenne, de úgy látom neked is.
2020. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!