Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok is így lenne és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is így lenne és valóban ez az alap?

Figyelt kérdés

Olvastam itt nem egy válaszban hogy a párok hetente 1x biztosan elmennek randizni hogy minőségi időt legyenek párjukkal és hogy fenntartsák az intimitást..


A mai világban a mindennapi rohanásban tényleg van erre fixen idő?


2019. jún. 12. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Nincs.
2019. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Mindenkinek arra van ideje, ami fontos. Akinek nem elég fontos a kapcsolata, hogy heti egyszer időt szánjon rá, annak ideje szakítani.
2019. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem butaság. Másfél éve élek együtt párommal, de nálunk nincs szükség ilyen randizgatásra, mivel napi szinten teszünk a kapcsolatért mind a ketten és így harmonikusan boldogan működik. Igaz, mi 4 és fél évig 200 km-es távkapcsiban voltunk.
2019. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Itt sok mindent lehet olvasni, ami leginkább emberek fejében létezik. Ne ebből indulj ki.

A biztosan az inkább törekszenek rá, a heti az inkább havi, stb.

2019. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is mindig jön össze minden héten, figyelünk arra, hogy sokszor töltsünk együtt minőségi időt, mindenféle programokat szervezünk, új élményeket szerzünk közösen. Havonta 3-4 alkalom összejön, mindenki arra szakít időt, amit fontosnak tart.
2019. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
nem mindig tudunk személyesen találkozni igy nincs is minden nap szex meg intimitás de a randikra különösen nagy erőt forditunk pont ezért mert nem tudunk mindig együtt lenni a 20-as éveink elején vagyunk és muszáj építeni egy kicsit a karriert is mert közös jövőt akarunk nélkülözés nélkül! de pár év múlva esélyes lesz hogy együtt fogunk dolgozni rövidebb-hosszabb ideig időközönként ami nagyon jó lesz mert legalább több időt tölthetünk egymással még ha az részben munka is
2019. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit értesz randi alatt, de mi hetente többször megyünk együtt valahova. (színház, koncert, vacsi, fürdő, séta... )
2019. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is: Hány éves a korosztály? Mennyi ideje vannak együtt? Házasok? Van gyerek?


1-2 év az semmi, az még bemelegítésnek is kevés. Nem ebből kell kiindulni. Mondjuk 5 év vagy afölött. Nem akkor van kihívás, amikor még a rózsaszín köd ott van.


Kérdezd meg a minőségi együttlétet egy 2 gyerekes családban. Az már jelent valamit.

2019. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
12 éve vqgyunk házasok, 2 kicsi gyerekünk van. Minden hètvégén csinálunk valamit négyesben: állatkert, kirándulás, hajókázás, ilyesmik. Kettesben este vagyunk, amikor már alszanak a gyerekek. Ilyenkor társasozunk, filmezünk, heti 4-5 alkalommal szeretkezünk. Kettesben a gyerekek nélkül nem voltunk egy ideje, mert szoptatok, később szeretnénk visszaállni a havi 1-2 színházra, ami a gyerekek előtt volt. 😊
2019. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogy is! Szerintem az már rég nem jó párkapcsolat ahol ez kell ahhoz, hogy fenntartsák. Illetve az étterem/fürdőzés randikat még csak-csak meg értem, de nem tudom, pl a mozi hogyan befolyásolja az intimitást, és miért jobb, mint otthon megnézni közösen egy filmet. Nekem a jól bevált recept minden este lefekvés előtt összebújni és beszélgetni egy nagyot.
2019. jún. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!