Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tenni?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban voltam egy lánnyal majdnem együtt voltunk egy évet majd aztán megcsalt aztán össze jött a sracal!

Nem voltak együtt sokáig kb 1-2 hónapot rá nemsokra felkeresett a lány, hogy kezdjük újra! Mondta, hogy megbánta nem lesz több ilyen stb stb stb mondtam jó rendben kezdjük! Lassan együtt vagyunk 2 éve de azóta sem sikerült elfelejteni, hogy mit tett és nagyon sok vitánál azóta is felhozakolodik a múlt ami neki se és nekem se jó.

Szeretni szeretem de a bizalmam azóta se toketles felé és attól tartok, hogy már többet nem is lesz az.


2020. dec. 10. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azóta rendesen viselkedik?

Akkor felejtsd el a múltat! Főleg, ha már évekkel ezelőtt volt.

Rendezd el magadban, hogy most már megkapta a büntetését érte, tehát 𝐍𝐄 𝐇𝐎𝐙𝐃 elő többet ezt a vitákban! Ne akard mindig újból és újból megbüntetni érte!


Különben úgy fogja érezni, hogy soha az életben nem bocsátasz meg neki, akkor pedig az a normális, ha otthagy.

2020. dec. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell felhozni a múltat, de elfelejtened sem kell. Légy vele kedves, de nem bízz meg teljesen benne.
2020. dec. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!