Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogalmam sincs mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit tegyek, hasonló helyzetben mit kezdenétek?

Figyelt kérdés
Barátom 25 éves, én jóval fiatalabb. Tegnap elég közel álltunk a szakításhoz, eléggé elhanyagoltnak érzem magam mióta együtt vagyunk, a haverja állandóan prioritást élvez, a számítógépes játéka szintén. Megbeszéltük, kért egy utolsó esélyt, azt mondta minden megváltozik ezen túl, erre 24 óra nem telt el, a haverjának szülinapja volt, hajnalban felkeltem így gondoltam írok neki, erre kiderült, hogy majdnem eszméletlen részegre itta magát, összehányt maga körül mindent, nincs beszámítható állapotban, és amikor felhívtam a hangjából kábé úgy vettem ki, hogy mentő sem ártana, mert nincs aki nézzen rá, a haverjai is ugyanígy el vannak ázva. Csakhogy 120 km-re lakik. 2 órája remegve és sírva ülök, nem lehet elérni. Nem bírom már tovább, annyira nem akarok szakítani.. nem tudom mit tegyek..

2020. dec. 11. 04:56
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Tudod egyet megtanultam, amikor rossz helyzetben vagy, akkor mindig sokkal de sokkal rosszabbnak érzed mint amilyen valójában.


Mennyit találkoztok? Milyen idő közönként? Mióta vagytok együtt?


Mondjuk az, hogy 25 évesen így leissza magát, és még arra sem gondolnak, hogy egy józan maradjon a csapatból az elég rossz jel.

Volt olyan, hogy apu leitta magát satu reszegre haza felé menet pedig elaludt a kereszteződés közepén amiből az egyik elég forgalmas volt. (Bocsi, de ezt le kellett írnom, emlékek..)


Szerintem beszélj vele, amikor kijózanodik, és amikor nem lesz másnapos, telefonon.

Aztán persze találkozzatok, amint tudtok és beszljetek ezt meg személyesen.


Egyébként biztos annyira részeg? Esetleg nem túlzol a helyzet miatt?


Amúgy Tudom milyen érzés. Nekem is volt ilyen extra aggodalmas időszakom. Amikor nem írt a barátom egyből hogy hazaért mindig aggódtam, hogy csak nehogy valami baja legyen. Volt hogy sírtam. Vagy csak könnyeztem.

De a rossz után mindig jó jön. :)

2020. dec. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Az alkoholistákat kerüld el.
2020. dec. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"a haverja állandóan prioritást élvez, a számítógépes játéka szintén."


Egy kérdésem van: miért vagy még vele?

2020. dec. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hétvégente 3 nap. Olyan 4,5 hónapja vagyunk együtt. Amikor pedig felhívtam, csak annyit tudott benyögni a telefonba, hogy rosszul van, próbált más szavakat de nem voltak értelmes szavak, csak ilyen halandzsa. Aztán pedig elkezdett ilyen sípoló, hörgő hangokat kiadni és nem válaszolt semmire, elméletileg magán kívül volt.

Egyébként nem, nem alkoholista, másodszor ivott alkoholt mióta együtt vagyunk, csak nem tud mértékkel inni, meg ritkán iszik és könnyen elázik ugye. Azért vagyok/voltam vele, mert szeretem..

2020. dec. 11. 07:06
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Akkor menj el hozzá mielőbb, légy vele kedves és próbáld megígértetni vele, hogy soha többet nem iszik. Ahogy előbb céloztak itt rá, az életetek múlhat rajta.
2020. dec. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bence_ ***** válasza:
100%
Miért csak akkor érzed magad szeretve amikor egy olyan ember társaságában vagy aki szemmel láthatóan magával foglalkozik?
2020. dec. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Érdekes kérdés, de épp az a baj, hogy mostly nem érzem magam szeretve🤔
2020. dec. 11. 10:13
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Sosem fogom megérteni hogy egyes nők mit össze tudnak szenvedni és miért (mondom ezt úgy hogy nő vagyok).


Lehet hogy én vagyok túl önző, de ha NEKEM szar egy kapcsolatba, akkor minek legyek benne??? Ha rossz, miért nem lépsz ki?? Ja, mert szereted. Hidd el, szerelmesnek lenni nem nehéz.


A másik: azt mondod nem alkoholista a barátod, megjegyzem azért mert életébe 1-1 vadabb buli keretein belül berúg 1x-2x attól meg nem lesz alkoholista. A mértéket meg akkor tanulná meg ha rendszeresen eljárna társaságba és nem akarna mindig csatakrészeg lenni.


Szóval ezt a részét kicsit túlreagálid. Volt egy buli. De ha nem csinálja rendszeresen akkor akkor nem a világvége.


Azonban továbbra is csak azt tudom mondani, ha NEM erzed magad szeretve, NEM erzed magad jól, akkor NE szenvedj!! Lépj ki! Ennyi. Szerelem lesz másik.


Tudom nem túl romantikus megközelítés de ésszerű, reális és megkímélnéd magas a kínlódastól.

2020. dec. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
A saját érdekedben javallom: ha ő záros időn belül nem változtat az éretlen felfogásán, akkor keress olyan férfit, akinek a fontossági sorrendben Te vagy az első. A többi téma utánad jön. Fogsz találni ilyet, ebben a korban a tele a világ magányos, párra váró fiatalemberekkel. Persze egyszerűbb lenne, ha a mostani párod komolyodna. Alakuljon bárhogy, sok sikert!
2020. dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!