Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinte mindennap találkozunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte mindennap találkozunk mégis aligha szexelünk egyszer egy héten. Legutobb már csak orál volt ráadásul az is egyoldalú. Kétségbe vagyok esve, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Huszonévesek vagyunk. Fél éve vagyunk együtt. Mióta megint korlátozások vannak a covid miatt nagyon sok időnket töltjük együtt. Minden estét együtt töltünk szinte. (Nem mindig alszunk együtt van, hogy 8ra megyünk haza). Ennek ellenére aligha egyszer van szex egy héten. Eddig úgy volt, hogy amikor együtt aludtunk mindig volt szex. Legutobb már csak leszoptam es nem kaptam cserebe semmit. Regebben az oral csak elojatek volt, most is azt hittem, hogy utana majd szexelunk, erre elelvezett, magara huzta a takarot es aludt. Nekem ez borzasztoan rosszul esett. Sosem szexeltunk sokat, nekem sem olyan hű de nagy a libidóm de azért heti 3-4re szükségem van. Mikor ez az alvós eset történt gondoltam, hogy biztos faradt volt vagy ilyesmi. Masnap este egy szal bugyiban fekudtem mellette hozzabujva es szoszerint semmi nem tortent. En nagyon szerelmes vagyok belé es elmondasa szerint ő is szeret. Tenyleg rengetegszer olel meg es nagyon sokat csokolozunk, óv, félt mindentől, de a szex nagyon kevés. Kétségbe vagyok esve, hogy emiatt lesz előbb vahy utobb vege. Nem akarom elvesziteni. Fogok vele is errol beszelni csak eddig nem volt ra alkalmam.

2020. dec. 13. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Sosem szexeltunk sokat"

Ez csak rosszabb lesz. Keress mást!

2020. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem passzoltok össze. Kár a további időhúzásért.
2020. dec. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elhagyod, vagy beletörődsz, és veszel egy vibrátort. Igazából ez a két opció van.
2020. dec. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem passzoltok, más az igényetek, volt ilyen kapcsolatom, csak annyi külnbséggel, hogy nekem ő sose csinálta, de azt elvtárta, hogy én sz.pjam le. Neki havi egy szex bőven elég volt én meg szenvedtem, mint a kutya és sose volt orgazmusom, mert egy önző barom volt. Otthagytam, a mostani párommal nincs ilyen gond, két éve vagyunk együtt az első fél évben napi 4-5 is volt, és engem is kényeztet, mondjuk vele szex közben is elmegyek. Ennyi év után is napi szinten együtt vagyunk, hétvégén többször is, pedig három hónap után összeköltöztünk.
2020. dec. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Nincs nagy libidód, de heti 3-4-re szükséged van? 😂

Nem illetek össze, és ez csak rosszabb lesz.

2020. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy nem volt rá alkalmad, ha egy szál bugyiban hozzábújni meg mégis volt időd? Ilyenkor érdemes a gatyájába nyúlni, aztán ha nem történik semmi, rákérdezni, hogy mégis mi a baj, és megemlíteni, hogy előző nap te hoppon maradtál. Ez a tökéletes alkalom egy ilyen beszélgetésre.
2020. dec. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%

Nyalasd ki magadat vele,mond meg neki ha nincs szex akkor nyalj ki légyszíves te is le szoptad,mond csak el neki nyugodtan,egy párnak mindent meg kell tudni beszélni együtt,senki sem gondolat olvasó, add a tudatára.

Ha most le szopod nagyon jól akkor utána nem mindenki kívánja a szexet.

Különböző típusok vagytok ezek szerint.

2020. dec. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Két nem összeillő ember esete, ahol a hím még ráadásként önző is.
2020. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Én hiába kértem, hogy ny.lja nekem, azt mondta ő nem szereti, így nem lehetett rávenni, de azt elvtárta, hogy én sz.pjak, különben semmi szex nem volt.

Én is próbáltam mindennel, szexi fehérneművel is, megjegyzem csinos vagyok, évek óta sportolok, de így se lehetett rávenni a szexre. Sokszor visszautasított, megalázó volt, egy idő után már én se vágytam szexre vele, ezt érte el, szakítottam.

4# válaszoló

2020. dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9# Jobban is tetted.

Azért az undorító ha egy kapcsolatban csak a saját igényét nézi az ember.

2020. dec. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!