Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbeszéltük, de sajnos végül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltük, de sajnos végül nemet mondtunk egymásnak. Nem bírom elfelejteni, mindennap iskolában találkozunk és úgy teszünk mitha semmi seM törént volna. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Nagyon kedveltem egy lányt, mindig is megvoltunk egymással ebben a 2-3hónapban.pl hetente 1-2x átmentem hozzá és ő is hozzám rengeteg szép dolog történt velünk, mindig mosolyogtunk ha együtt voltunk. Most meg furcsa módon mitha nem is létezne és eltávolodtunk egymástól.Olyan szomorú történet számomra mert ő így az első lány akinek valottam, de hogy a fenébe tudnám elfelejteni? úgy hogy közben itt áll előttunk még 3év suli időszak, nem akarom szellemként kezelni, de valamiért úgy érzem már legjobb pajtásnak se tudom venni úgy mint RÉGEN.
2013. ápr. 16. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Velem is pontosan ez a helyzet, de fel a fejjel! Tudom hogy nehéz mert minden nap látod, de gondolj arra hogy ennél már csak jobb lehet. Gondolom vannak az osztályban haverjaid akikkel elvagy, beszélgess velük! A másik dolog hogy próbálj meg ismerkedni más lányokkal. Az idő minden sebet begyógyít.

17f

2013. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit vallottál neki?
2014. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy osztályba jártok?
2014. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna neki semmit "vallani"
2014. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg kellett volna beszélnetek, hogy bármi történjen, jóba maradtok
2014. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezted,most miért viselkedik másképp?
2014. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet ő inkább tanulni szeretne és te túlságosan elvontad a figyelmét
2014. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!