Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szexnek , mennyire van meghatározó szerepe egy kapcsolatban ?

Figyelt kérdés
Párommal , jó 40.s pár vagyunk és 8 - éve élünk együtt . Amikor megismerkedtünk egymással , már közölte velem , hogy ő gyermeket s családot szeretne és ere nem akar sokat várni , mert ketyeg a biológiai órája . Majd hamar össze is melegedtünk és pár hónap múlva , teherbe is esett . Addig , volt mikor a párom kezdeményezett az ágyban , nő létére , de ezzel nem is volt baj , egészen a szülésig . Azóta viszont , jó ha 3 - havonta enged közel magához és akkor is azt várja , hogy mikor lesz már vége az együtt létünknek ! Van mikor csak nadrágon keresztül , meg simogatom a fenekét , bókolok neki s már is el tolja a kezemet és felemelt hangon annyit mond , mondtam már , hogy hagyjál ! Valamint ha meg is történik nagy nehezen az együttlétünk , egyáltalán nem élvezi , mintha nem is ott járna fejben ! Vagy benyitok a fürdőbe , mikor fürdik , már is eltakarja magát a törölközővel és kiküld ! Lehet , hogy párom csak gyorsan gyermeket akart valakitől és a továbbiakban , nem kellek neki ? Vagy soha nem is tetszettem neki , vagy már nem tetszek ? Kedves hölgyek és férfiak , ti mit gondoltok erről , tényleg lehet ilyen egy nő , hogy csak addig és azért kell neki egy férfi , ameddig gyermeket nem csinál neki ? Vagy nektek mik a meglátásaitok ? Mert már nem tudom , mit gondoljak ! Többször kérdőre vontam már , de mindig azt mondja , minden rendben , csak egyszerűen nem kívánja a szexet !Pedig érzem , s tudom,hogy ez mégsem normális dolog , mert ha pl: nekem nem megy valamiért , akkor azt megbeszélem vele , mert kb: ennyivel tartozunk egymásnak , de látszólag párom , nem is akarja , hogy felvetődjön ez a téma ! Szerintetek , ti mire gondolnátok az én helyemben ?
2020. dec. 14. 12:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
8%

Mennyi idösek a gyerekek?

Altalàban szoptatosan csökken a libido ha még babàja van

2020. dec. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
26%
Tele has, és üres zacskó, csendben. Ez a 3 dolog, a jó kapcsolat titka.
2020. dec. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%

"Lehet, hogy párom csak gyorsan gyermeket akart valakitől és a továbbiakban , nem kellek neki ?"

Nagyon így fest a dolog. Ott toltad el, hogy az "összemelegedés" után néhány hónappal gyereket vállaltál vele. Most gondolkozhatsz, hogy elválsz, és ezzel esetleg elveszíted a gyereked, vagy maradsz, és éhezel. Vagy keresel egy szeretőt, ami meg etikailag problémás.

2020. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
70%
A gyerek születése óta te mennyire veszel részt az otthoni dolgokban, nevelésben? Nekem még nincs gyermekem de belegondoltam a helyzetetekbe és az egyetlen ésszerű érv az lenne a szexmentes időszakra, hogy nem kívánja, mert nem vagy mellette a nehézségekben. A nők sokkal inkább érzelmi beállítottságúak, van kivétel, de a többség ilyen. Én is. Csak olyan emberrel tudok lefeküdni akit amellett, hogy szeretek, társnak érzek. Tehát oda-vissza segítünk egymásnak bármiről is legyen szó. Lehet, hogy a párod ezt nem kapja meg? Te hogy látod, mennyire veszed ki a részed?
2020. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Az egyik gyermek 7 . a másik 3 - éves .
2020. dec. 14. 12:37
 6/33 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem itt nem a szex a problema, ez csak egy tünet.
2020. dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét nemnél hullámzó a libidó, de a nőknél ez fokozottan igaz. Azt nem hinném, hogy nem tetszel neki, hiszen az ember megválogatja, milyen génállományú másik féllel vállal gyereket.


Szoptatás idején sajnos tényleg új állnak a hormonok, hogy a nő egyáltalán nem kívánja.


Én még elgondolkoznék azon, hogy van-e minőségi együtt töltött idő, ami nem a szexből áll, fel tudtok-e egymásra nézni. Igen is, egy kapcsolatba kellenek közös élmények, nagy beszélgetések. Fontos, hogy legyetek kettesben is, és addig vigyázzon valaki a gyerekekre.

2020. dec. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Nos kedves 4. hozzászóló , ere még nem gondoltam . De az igazat bevallva , nem nagyon veszem ki belőle a részemet , mivel reggel 5 órakor ébredek és este 7 és 8 óra között érkezek haza általában , még hétvégéken is sok esetben .
2020. dec. 14. 12:45
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olyan felhangja van, mint ha tenyészállatnak lettél volna használva.
2020. dec. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti , keveset vagyunk együtt , kettesben , mert a gyerekek mindig ott vannak , ahol mi vagyunk . Beszélgetni is , sok esetben csak menet közben szoktunk , kivéve , ha van egy - egy szabad hétvégénk .
2020. dec. 14. 12:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!