Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van két nagyon jó barátom, akik már több éve együtt vannak. Az egyszerűség kedvéért az egyik G, a másik H.

G megcsalta H-t, ami ki is derült. Jelenleg H nem tudja mi legyen, végleg szakítson meg vele minden kapcsolatot vagy kezdjék újra.

Időközben kiderült, hogy G nem csak egyszer tette ezt meg, de eddig nem vallotta be (egy barátomtól tudom az információt aki véletlen elmondta nekem és G direkt megkérte, hogy nekem soha ne mondja ezt). Most ezzel a barátommal nem tudjuk mit csináljunk, elomondjuk-e H-nak vagy sem. Vagy hogy hogy beszéljünk erről G-nek. Szerintetek mi lenne a helyes döntés? Egyik felet sem szeretném hátba szúrni.

Tudom, hogy valamilyen szinten gyerekes a szituáció, de inkább írom ide, mint a tini kapcsolatokba, mert hátha felnőtt emberektől jobb tanácsokat kapok.

A válaszokat előre is köszönöm!

L/19



2020. dec. 14. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ne keverd a szart!
2020. dec. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Nem szeretném. De azt sem, hogy ha ebből lesz még valami, akkor egy "kulcsofontosságú" információt tartottam vissza. Mert az is gerinctelen lenne szerintem
2020. dec. 14. 15:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám. Lehet, hogy sz*rkeverés, de H. megérdemli, hogy tudja az igazságot, mielőtt újra belefog ebbe a kapcsolatba.


Gondolom, H. is 19-20 év körül lehet, de innentől már gyorsan repül az idő. Nem érdemli meg, hogy éveket pocsékoljon el G.-re az életéből, és 25-26 évesen újra a nulláról kelljen kezdenie a párkeresést.

2020. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is mondd el. Mindenkinek joga van az igazsághoz. Melyik nem csalt egyébként?
2020. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindnekinek a válaszokat!

#4 úgy érted a fiú vagy a lány?

2020. dec. 14. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mért mindig a nők érzik úgy, hogy saját életük annyira rendben van, hogy a máséval kell foglalkozni?
2020. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!