Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes egy olyan kapcsolatot folytatni ahol a szerelem átalakult szeretetté?

Figyelt kérdés
Jól meg vagyunk ettől függetlenül a párommal és jól kijövünk egymással de engem ez kicsit zavar.Szerintetek egy idő után minden kapcsolatban eljön ez az időszak ahol már csak szeretetet érzünk egymás iránt?
2020. ápr. 11. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Persze. A szerelem legkésőbb 2 év múlva elmúlik.
2020. ápr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
attól függ, van-e gyerek és hány éves vagy, mennyi esélyed van a párkapcsolati piacon.
2020. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
84%

Kinek mi. Van akit biztos nagyon hajt a kalandvagy es a vere....de nem minket.

7 eve vagyok egyutt a ferjemmel, es a mai napig szerelemmel szeretem. Egy kavezoban toltott delutani randin elkapott mosolyaba pedig ugyan ugy bele tudok szeretni, es meg inkabb rozsaszin kodos lenni tole, mint anno 18 evesen.

De 1x biztos elmulik majd ez es mas szeretette valik. Vagy nem, de a nepi bolcselet ezt mondja. Az is egy szep korszak lesz, a szeretet pedig marad.

2020. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincs gyerek
2020. ápr. 11. 19:11
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Hasonlò helyzetben vagyok. Nincs gyerek. 39F
2020. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Tedd fel magadnak a kérdést, akarok ettől a pasitól gyereket? Vágyok rá, hogy azonnal szüljek neki egy babát, sőt sok-sok gyereket? akarom látni a gyerekeimben ennek a férfinak a vonásait?Az ösztön sosem hazudik. Ha a válasz nem, felejtsd el, mert csak a biztonságot keresed és félsz attól, hogy csak rosszabb pasikba botlasz és kifutsz az időből. Inkább valósítsd meg önmagad, ne legyél lusta társaságba járni, tanulj angolul, hogy több helyről meríthess ismerősöket és légy nyitott a pasikra. Fontos a megbízható pasi, de szerelem nélkül nem érdemes élni. Ebben az undorító világban, ahol sok a nyomor és az elnyomás, csak a tartja az emberben a lelket, ha szeret valakit és viszont szeretik. Szerelemmel és nem barátsággal.
2020. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

En ilyenben elek. Emlitettem a valast. Olyan pusztitas lett a felvetes nyomaban, hogy a nyitott kapcsolatba belement, elvileg. Mert mondtam, hogy mi az, ami nincs es nem vagyok hajlando a halalos agyig lemondani rola.

Ja, no vagyok. A gyakorlatban felrelepesek voltak, amik azt mutattak meg nekem, hogy beledoglok, annyira hianyzik az izgalom. A nyitott hazassaggal a parom csak meg akart tartani, de belepusztulna, ha szembesitve lenne. Igy Koronavirus elott is szinte zero alkalmam volt szexre.

Uj parkapcsolat mar nem kene, szeretem a parom, egyedul lennek legfeljebb. A szex fizikai vonzodas volt erzelmi kotottseg nelkul.

Nincs jo megoldas, es a lehetseges fajdalmas valasztasokbol kell valamelyikre szavazni.

En per pillanat felaldoztam magam, mert harom kettyintes azt mutatta meg, miert vagyok depresszios, es mi az, ami annyira jo....

2020. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
34%
#3: Elmúlik a rózsaszín köd, akkor fogsz félrekefélni, mint állat. Mind ezt csináljátok. :D
2020. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
A szerelem elmúlik maximum 3 év alatt. Még szerencse, mert olyan felfokozott állapotban nem lehet hosszútávon létezni. Utána marad a szeretet. Ez teljesen normális.
2020. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is ebben vagyok csak van egy gyerekünk. Gyerek után megváltozott minden. Próbálok mindent de nem segít. Egyre jobban azt érzem hogy felőröl. Válni nem akarok. Nem tudom én sem mit tegyek. 25/n
2020. ápr. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!