Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet ennek ellenére?

Figyelt kérdés

Ha a páromat látványosan zavarta, hogy az egyik lány ismerőse összejött valakivel, akkor hazudik, amikor azt mondja szeret? Ugye ti ha szerettek valakit, akkor nem érdekel kinek lesz kapcsolata és kinek nem?

Tegyük fel egy barátjának puffogott, aki elmondta ezt nekem.



2020. dec. 15. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennyi infóból ez bármi lehet.

Lehet hogy csak régen akarta a csajt, aki visszautasította és most megjegyzést tett arra, hogy egy nála kevésbé vonzó pasival mégis összejött.

Lehet, hogy most is tetszik neki a lány és te csak szamár vagy a ló helyett.

Miért nem kérdezed amúgy meg tőle? Tudom hogy nem mindenki szókimondó, de valahogy el sem tudom képzelni azt, hogy meghallok a páromról egy ilyen pletykát és magamban puffogok és kiírom gyakorira, ahelyett hogy odamennék hozzá hogy "Te Jóska, mit izgat téged hogy az Erzsi összejött valakivel?"

2020. dec. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mindez miért érdekelné, ha elvileg szeret engem?
2020. dec. 15. 09:52
 3/4 anonim válasza:
Az nem lehet, hogy azért zavarja a dolog, mert nem tartja megfelelőnek azt az embert akivel az ismerőse összejött? Tudom, hogy nincs hozzá semmi köze, de attól még zavarhatja.
2020. dec. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy téged szeret az nem kizáró ok arra, hogy 1 másik fel ne tudja izgatni ne tetsszen neki. Én a páromat ágyban találtam 1 másik nővel és esküdözik, hogy az nem jelent semmit.
2020. dec. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!