Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfinak tényleg többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak tényleg többet kell keresnie, igaza van Novák Katalinnak? Nagyon gáz hogy 36 éves vagyok és eddig minden barátnőm többet keresett nálam?

Figyelt kérdés
[link]
2020. dec. 15. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Novák Katalin a gáz
2020. dec. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Novák Katalin egy hiteltelen szar. A lényeg az lenne, hogy a nők és a férfiak UGYANAZÉRT a munkáért ugyanannyi pénzt kapjanak, ugyanis ez sok helyen nem így van. De bezzeg ő pont ugyanannyi pénzt kap mint a férfi képviselők. Havi 2 misivel én is tudnám osztani az észt. Szembe kellene köpni.
2020. dec. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

kamu.

Mit dolgozol, hogy minden barátnőd többet keresett nálad?

Napi provokáció.

2020. dec. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
#3: Miért keresne egy férfi többet?
2020. dec. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3. Miért lenne kamu.. nem értem.. mentőápoló vagyok amúgy
2020. dec. 15. 10:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#2-nek: Ez lenne a lényeg és ez a fontos, aztán látod, hogy némelyek mennyire figyelmen kívül hagyják.

#5-nek: Ez dicséretes, főleg a jelenlegi állapotok között.


Masszív ostobaságnak tartom, amit Novák mondott. Nekem úgy hangzik, mintha a nőket lebeszélné egy karrierről, és inkább a családalapítás felé terelné őket. "Minek neked jó munka, amikor lehetne gyereked is?"


Én úgy vagyok vele, hogy mindenkinek legyenek meg azok a terveik és céljaik, amiket az adott ember szeretne elérni és ne változtasson ezeket, csak mert valaki (pláne egy olyan, akivel semmilyen személyes kapcsolata nincs) szerint mást kéne tennie.


Megvannak a magam céljai és tervei és ezekért bőven teszek és jutok előre. Nem a férfiakkal versengek, mert nem érdekel, hogy egy teljes nem mit csinál, főleg, hogy ott sem lehet általánosítani. Férfiak között is minden van hajléktalan és multimilliárdos között.


Röviden ostobaságnak tartom, mert egyrészt engem senki (főleg egy milliomos fizetéssel rendelkező) ne próbáljon lebeszélni a céljaimról, másrészt belátás nélkül senki ne szóljon bele senki életében. Egy ostoba nő ostoba ostoba megnyilvánulása.

25/N

2020. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2020. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Novák Katalinnak soha az életben semmiben nem volt igaza, takarodna vissza a konyhába inkább ő is, mert csak hülyeséget képes kiejteni a száján.
2020. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, látjátok, hogy nem csak a nőkre nézve sértő a maszlag, amit terjeszt.


A férfiak ugyanúgy kiállhatnak ellene, mert őket is sérti...

2020. dec. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a nők pont hogy többet kapnak ugyan azért a munkáért.

A vezetőség férfiakból áll, és úgy tűnik számukra, mintha az a pár csaj nagyon motivált és szorgalmas lenne, pedig csak hozzák a maguk aranyos, szervezkedős és fontoskodó személyiségüket. Kihasználják az aranyos és szép megjelenésüket egy olyan viselkedéssel, ami csak tőlük nem hat visszataszítóan. Ezt nehezen tudom átadni, biztos félreérthető ezt olvasva.

Az éves fizetésemeléseknél ezért sok %-os emelést kapnak, plusz néha kisebb ajándékokat. Pólót is, mert jól néznek ki.

2020. dec. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!