Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 36 éves nő vagyok.4 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves nő vagyok.4 éve szerelmi kapcsolatom lett egy kollégámmal, de a nagy szerelem közepette is éreztem, hogy valami nem stimmel vele. Aztán egyszer kiesett a zsebéből a fehér poros kis zacskó. Jól tettem, hogy elhagytam?

Figyelt kérdés

Említette, hogy problémái voltak a droggal, bár akkor nekem úgy tűnt, hogy fiatal volt és használta bulikon és kész.

Sajnos mostanra egyre jobban igazolódik a félelmem, hogy speed függő, illetve volt hogy említette a kokaint is, hogy néha, de mivel drága így csak ritkán használja.

A kapcsolatunk folyamatos érzelmi hullámvasút. Sokáig azt hittem, hogy amikor jön le a cuccról és közömbös velem az azért van mert már nem szeret, nője van mellettem.

Többször elhagytam, amikor rájöttem, hogy az ígérete ellenére sem tette le ezt a mérget. Sír, könyörög, hívogat a családja, hogy ne hagyjam egyedül. Visszamentem hozzá, kérte, hogy vegyek neki drogtesztet, amikor akarom tesztel, elmegy orvoshoz. Sajnos a doki kimaradt és a legutóbb mikor kértem a tesztet, ami sokat segített volna nekem, hogy a bizalmam helyreálljon azt válaszolta, hogy "ma nem". Két nappal előtte reggel írta, hogy soha többet nem szed be a szert és hálás nekem mindenért.

Felöltöztem és közöltem vele, hogy nekem ez így nem fog menni tovább. Letiltottam, de rejtett számról keres még mindig.

Nagyon szerettem őt, borzalmasan fáj és hiányzik, de úgy érzem teljesen mindegy vele maradok-e vagy nem így is úgy is tönkreteszi magát.

Mégis lelkiismeretfurdalásom van, mert elvált (részben miattam), egyedül van most abban a lakásban. Aggódom még mindig miatta, hogy cserbenhagytam.

SAjnos neki a baráti??? társaságában ez megszokott, hogy hetente 1-2-szer speedezgetnek. A társasházban az egyik szomszéd párral jóban lettünk, örültem, hogy új normális barátok, erre kiderült, hogy ők is bulikban 1-2 hetente tolják ezt a alattomos szert. Én sosem próbáltam nem is akarom, szerinte túldémonizálom egy kissé. De látom a heteit. Hétfő, kedd pörgés aztán szerdán már elhagyja az ereje majd 1-2-3 napig nem tud elmenni dolgozni, de még a boltban se. :(

Egy értelmes, tehetséges ember, nagyon fáj érte a szívem.

Jól tettem, hogy egyedül hagytam? :(



2018. jan. 23. 15:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
21%
Ha szereted segíts neki. Neked sem jó ez így. Próbáld megbeszélni vele egy tiszta pillanatában. Attól, hogy nem lesztek kapcsolatban még számíthat rád és ez erőt adhat neki.
2018. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
0%

A te érdekeidet nézve jól tetted. Az övét nézve nem biztos, lehet tudtál volna neki segíteni.

De igen túldémonizálod egy picit, de azért jogosan is.

2018. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Sajnos ördögi körbe kerültünk. Mert nekem két kamaszodó gyerekem van, éppvalofelben miatta de most elbizonytalanodtam. A férjem szeretné rendezni a dolgainkat ő is nagyon szenved. A szerelmem pedig azt szeretné hogy vállaljam fel 100% an, ország világ előtt.de mikor egy negatív tesztet sem láttam meg tőle? Mit mondok majd a gyerekeimnek mikor épp nem jutott a szerhez és ingerült vagy alszik 2 napig. Mindennap vele voltam, együtt is szoktunk aludni láthatóan ezzel nem is volt gond. Ha együtt vagyunk minden szép és tökéletes de felek hogy csak a szertől szerelemes, kedves, aztán figyelmetlen, ingerült, fáradt. Ez a szer nem csak néhány óráig hat hanrm majdnem egy hétig (2-3 nap pörgés aztán ennyi nap szenvedés neki és nekem, csak az már annyira nem szép és romantikus. És sajnos ilyenkor olyan dolgokat megtesz amit amúgy nem tenne (kockázatvállalás növekedést okoz)
2018. jan. 23. 16:01
 4/32 anonim ***** válasza:
64%
Maradj vele és egy év múlva már könnyebb lesz szakítani amikor összeszarja magát és neked kell rendbe szedni, vagy amikor rendszeresen hánymi fog, vagy nem tud kiszállni az ágyból napokig. Na akkor majd elmúlik a szerelem. A gyrekeidet pedig tartsd távol tőle ha nem akarod hogy ők is ezt a példát kövessék.
2018. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
57%

Ezaaaaz gyerekek!

Dobjunk fel egy családot egy drogos miatt!

Addig örülj amíg a férjed csak szenved és nem cselekszik.

Tudod ki tűrné el ezt?...

Hogy a gyerekeim egy drogos mellé kerüljenek???????

Inkább én kerüljek börtönbe, egyéb tevékenykedés miatt!

2018. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
15%
Szeret téged ez biztos. Leszokni nem fog, ez is biztos. Te döntesz, és úgy dönts, hogy ne bánd meg. Nem azért ilyen mert megcsal vagy bármi. Egyszerűen szenved a megvonásos szindrómától. Te sem tudsz romantikus, kedves lenni mikor belül haldokolsz, plusz testi fájdalom, fáradtság. Ilyenkor neked kell figyelmesnek lenni, mikor így érez. Bizonyára neki se jó érzés. Ő akkor tud maximálisan törődni veled, ha jól van, tehát bevette. El tudod fogadni ezt? Ha igen, akkor most szerezd vissza! Gyorsan, mert találni fog valakit aki elfogadja, és azt fogja igazán szeretni csak, aki mellette áll, megérti, és nem leszoktatni akarja.
2018. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Igen, talán önző de reális félelmem ez is. Két gyereket kell egyedül nevelnem eltartanom. Ha hirtelen váratlan kiadás éri akkor kiderul hogy nincsenek tartalékai. A foglalkozása ritka szinte könyörögnek neki a munkáért de láthatóan csak annyit akar melózni ami épp elég mindenre na meg persze a drogra. Mondjuk nem könnyű a munkája de más is kibírja drog nélkül

A férjem meg munkamániás szóval elég nagy a kontraszt. Csak tőle elhidegültem de mellette mindig biztonságban éreztem magam.

Itt nem sajnos és már annyiszor ígért mindent a tiszta pillanatában hogy nehéz még hinnem neki. Dokit is kerestem neki aztán épp szabin volt így hagyta is a témát.

Amikor tiszta akkor teljesen kész van hogy az életet elcseszte, utalja magát. Aztán pár nap és megint szív...

Engem nagyon megvisel. :(

2018. jan. 23. 16:21
 8/32 anonim ***** válasza:
0%
Ne állítsd választás elé. Támogatás kell neki, akkor nem fog ígérgetni, hanem őszinte lesz.
2018. jan. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Azt mondja hogy 20 évesen kezdett speedezni. Most 40 éves fizikáliasan rendben van, másnaposan fajnak az ízületei. A könyökét fáj sokat. Fogai még megvannak hatul vannak rossz fogai. Hasznalat után látszik az arcán. Meddig élhet így?

Egy hetet se bírt ki a cucc nélkül vagy csak azt gondolta meggyőzött róla hogy nem szed semmit többet. De szerintem ő már függő. Azt mondta egyedül szereti csinálni...

Renelem sok fiatal olvassa és átgondolja hogy jó buli e ez a cucc. Ebből az emberből sikeres vállalkozó lehetett volna. :(

2018. jan. 23. 16:35
 10/32 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig lehet. Ne add fel. És olvassa fiatal, rámírtál priviben, én még fiatalkorú vagyok... tapasztalatokkal. Nincs mit átgondolni, ez egy szükséglet
2018. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!