Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan lettem mérges?A barátom belém élvezett. Részletezem röviden.

Figyelt kérdés

Fogalmzásgátlót szedek, de nem is szeretem ha belém élveznek+ 2-3 napig ég/csíp odalent ettől, mert teljesen felborítja az hüvely ph-ját +amit a fogamzásgátló is már legyengített és gombásodok.

Általában a hasamra, számba megy el. A fél év alatt kétszer engedtem meg neki, de utána szenvedek pár napig, így nekem ez egyáltalán nem éri meg.

+RETTEGEK A TERHESSÉGTŐL!

Csak úgy belém élvezett, én meg mérges lettem, amire ő is teljesen kiakadt, hogy felesleges ez a hiszti, nem tudta hogy nem szeretem.

Sajnos azóta nem tudok vele lefeküdni, mert ez ugrik be, hogy szépen meg van beszélve hogy hova engedi, neki is megfelelt, és tartok tőle hogy megint megtörténik.

28f és 26n


2020. dec. 15. 20:30
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
99%

"nem tudta hogy nem szeretem"

:-)))

2020. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nincs jelentősége, mert úgysem fogod kidobni, hanem majd megbékélsz, és megint lefekszel vele.


Nyugodj meg, és bocsáss meg neki. Úgyis ezt tennéd magadtól is.

2020. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Noren1989 ***** válasza:
34%
Csinàljàtok csak seggbe, jó?
2020. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
66%

Ez neked probléma? Én nem szedtem gyógyszert és így élvezett belém egyetlen egyszer. Teherbe is estem azonnal. Egyikünk sem abortusz párti.

Imádom a gyerekemet, de a volt férjemet ettől az akciótól megutáltam.

2020. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
27%
a férfiak a párjukba szeretnek élvezni.és ez normális főleg hogy szedsz tabit.túlreagálod,zéró esély terhességre.
2020. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
68%

#5 ja a ferfiak igy szeretik?

Hat akkor innentol rogton hagyom az osszesnek, mert egy labtorlo vagyok, aki szeret az osszes here kedvere tenni:))

Ja amugy k*rva anyad:)

2020. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
59%

Kerdezo, konkretan ezutan szo nelkul szakitanek vele..

Tisztaban volt vele, hogy nem szereted, azzal is hogy utana NAPOKIG faj, es teljesen telibe szarta.

Valoszinuleg ha veletlen terhes lennel, azzal is ugyanigy foglalkozna..semennyire.

Az en baratom mindig azon van, hogy nekem ne fajjon semmi se kozben, se utana, nem hogy szandekosan napokig tarto fajdalmat okozzon..

Remelem jol dontesz.

2020. dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
24%
6-os neked is szintén,és inkább te ne keress férfit,menj apácának,vagy legyél leszbi,az való neked...f
2020. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
54%
Ezt alaposan tulreagalod. Amúgy meg ha ennyire szarul vagy pusztán azért mert beléd élveznek akkor menj orvoshoz mert ez nem normális. Mi lesz ha gyereket akarsz? Ugye tudod hogy ahhoz hova kell élvezni?
2020. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
65%
#8 van mar egy FERFI mellettem, azon ne aggodj, nem hasonlo gondolkodasu kisfiukkal jovok ossze, mint amilyen te vagy;)
2020. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!