Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek kevésbé ragaszkodó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek kevésbé ragaszkodó?

Figyelt kérdés

Iszonyú mértékű szeretethiányban szenvedek, és legszívesebben minden egyes percet a barátomat szorosan ölelgetve töltenék. Mikor nem vagyunk együtt, annyira hiányzik, hogy alig bírom ki. Azokon a napokon pedig mikor nem találkozunk, aludni sem tudok, csak sírok egész nap.

Tudom, hogy nem lehetünk együtt a nap 24 órájában, és igyekszek nem megfojtani a szeretetemmel (azt mondja, ezt nem is teszem). Szóval próbálom én ezeket a kínlódásokat magamban lemeccselni...

De mit tehetnék ellenük, hogy ne szenvedjek ennyire, ha a párom nincs velem?

Féltékenységről szó sincs, bízom benne. Egyszerűen a hiánya fáj...

Azt mondja a barátom, jó lenne nekem valami hobbi. De mit tegyek, ha rajta kívül más egyszerűen nem érdekel, így nem is tud lekötni?

22/l



2017. jan. 27. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, nem jó ötlet, meg van is, de valamilyen kisállat? Kutya, macska, stb.

Ők nagyon el tudják szívni a szeretetet, meg hobbinak is nagyon jó.

Vagy lehet, a barátod eltol magától, ezért kötődsz hozzá mégjobban?

2017. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Társfuggo vagy, ez beteges. Kezeltesd, mert elhatalmasodik rajtad. Nagy mereszseg igy raakaszkodni egyetlen emberre.
2017. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Van egy cicem, de ő megharap, ha megölelgetem :D

Nem tol el magától a barátom, ugyanúgy bújik hozzám, mint én hozzá, meg sokszor szorongatva ölel ő is :)


#2

Hát nem tudom, hogy társfüggő vagyok-e. Ő az első barátom, és 3 hónapja vagyunk együtt. Előtte nem tudtam megnyílni senkinek, a szeretetemet egyáltalán nem tudtam kimutatni, teljesen elzárkóztam mindenféle emberi érzéstől. Még anyukámat sem voltam képes megölelni, pedig szeretem...

A pedig barátom megtanított kimutatni a szeretetemet. És ennyi év alatt úgy felhalmozódtak bennem a ki nem mondott, ki nem mutatott érzésék, hogy most hogy képes vagyok rá, úgy érzem, nem tudok betelni vele, és soha nem elég.

De nem akaszkodok rá egyáltalán a barátomra. Mondtam neki, hogy szóljon ha úgy érzi, kezdem megfojtani, de azt mondta, ilyen soha nem lesz.

Szóval mondom, vigyázok én, csak magamban őrlődök inkább...

2017. jan. 27. 20:48
 4/6 A kérdező kommentje:
*cicám
2017. jan. 27. 20:49
 5/6 A kérdező kommentje:
*a barátom pedig
2017. jan. 27. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasonló cipöben járok/jártam. Mostanában léptem a "gyógyulás" útjára:)

Igaza volt a barátodnak, elfoglaltságok kellenek neked, célok, és, hogy egyedül is jól tudd érezni magad.

Bizz bennem, hogy megszabadulnál a ragaszkodástól. Én dettó ebben voltam, de mióta tanulok (ami nagyon leköti a figyelmemet), sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok. És a barátom is boldog, hogy nem szomorkodok miatta.

Tényleg keress új célokat, életmódváltást, bármit, amitöl kevesebb idöd, energiád lesz a ragaszkodásra.

2017. jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!