Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak válasza érdekelne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak válasza érdekelne?

Figyelt kérdés

Miért mondja ezt egy férfi, szex után?


Megismerkedett valakivel a neten, de még nem tudja mi lesz annak a kimenetele és legyünk barátok. De ő nem csak szexet akar tőlem (és lehajtott fejjel a földre néz közben és hirtelen rám szegezi utána a tekintetét, mintha várna valamilyen választ rá).


Ezt mire lehet vélni?


2020. dec. 18. 23:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Hogy bátortalan, bizonytalan. Kisfiú még.
2020. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

" De ő nem csak szexet akar tőlem "


Rád néz, és igen, választ vár, hogy te is ezt szeretnéd, vagy nem.


Nem mintha. Valóban választ vár.

Nem is értem, hogy lehet, hogy ez nem nyilvánvaló.

2020. dec. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Miért lenne bátortalan? A szexel megerősítést adtam, hogy jó irányba halad a dolog, nem? Ezt nem annak veszik a férfiak?
2020. dec. 18. 23:09
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem válaszoltam erre neki semmit sem. Eleve azzal indította ezt a beszélgetést, hogy megismerkedett valakivel. Akkor minek mondja ezt ha ő arra vár esetleg, hogy én is többet akarok a szexnél? Én ezt a virágnyelvet nem értem. Miért nem lehet kimondani kerek perec a dolgokat, ahelyett hogy kitalálósdit kelljen játszani?
2020. dec. 18. 23:14
 5/20 anonim ***** válasza:
28%
Nem mindenki a szavak embere, a férfiak meg pláne nehezebben fejezik ki az érzelmeiket, mint a nők.
2020. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Ha szex utánra időzítette a kis vallomását, az sokat elárul róla...


Gondolkozz.

2020. dec. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Eleget gondolkoztam már rajta. Arra a következtetésre jutottam, hogy vagy csak megdugni akart, vagy lehet komolyat. Ezért is kérdeztem itt meg. Ne hagyj kétségek között. Kérlek írd le mire gondolsz.
2020. dec. 18. 23:40
 8/20 anonim ***** válasza:
52%

Oké.


Én azt tudom ebből a viselkedés öl leszűrni, hogy:


1.Mindenkeppen le akart veled feküdni.

2.Vagy azért mondta el a masik csajt, mert a szex nem olyan volt mint amire számított, illetve nem érez semmi komolyat irántad.

3.Vagy eleve a másik csaj jobban érdekli.

4.Mind egyszerre.


Szerintem mindenképp jobban érdekli a másik csaj valamiért, és kivárásra játszik, de téged nem akar hitegetni, lehetséges, hogy van némi lelkiismerete is.

2020. dec. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A szex nagyon jó volt. Olyan amilyet ő szeret. Ezt közölte is. Sőt még repetát is kért belőle másik és több alkalommal. Szóval ez kilőve.


Valami ilyesmire gondoltam én is. Mint amit utoljára írtál.


Köszönöm hogy kifejtetted.

2020. dec. 18. 23:51
 10/20 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy akkor miért zavarta, hogy akkor mással is el kezdtem randizni és össze is jöttem mással?
2020. dec. 18. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!