Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak válasza érdekelne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak válasza érdekelne?

Figyelt kérdés

Miért mondja ezt egy férfi, szex után?


Megismerkedett valakivel a neten, de még nem tudja mi lesz annak a kimenetele és legyünk barátok. De ő nem csak szexet akar tőlem (és lehajtott fejjel a földre néz közben és hirtelen rám szegezi utána a tekintetét, mintha várna valamilyen választ rá).


Ezt mire lehet vélni?


2020. dec. 18. 23:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az egóját zavarja, vagy a lelkét. 🙂
2020. dec. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy hülye kérdést teszek fel... Tényleg nem értem a virág nyelvet.... Mit értesz azon hogy a lelkén?


Bele tapostam volna a lelki világába azzal, hogy pár hónapot rá vártam, hogy eldöntse végre valamerre a mérleget ? És mikor már meguntam a várakozást és a mézesmadzagot, akkor össze jöttem azzal, akinek meg nem kellett annyi idő erre?

2020. dec. 19. 00:05
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj, szeretem a hülye kérdéseket is, és értem, hogy bizonyosságra vágysz, azért akarod nagyon tisztán kapni a választ, egyértelműen.🙂


Ennek megfelelően igyekszem válaszolni, mert látom, hogy kétségbe vagy esve.


Nem, nem arra céloztam, hogy beletapostál volna a lelki világába, hanem arra, hogy vagy a férfi önképe nem bírja elviselni, hogy nem isten többet a szemedben, vagy érzelmileg mégiscsak van valami kötődése.


Ha az előbbi, akkor abban nincs szeretet.


Egyébként ott b@sztad el, hogy vártál rá.Sosem szabad többet adni annál, mint amit a másik viszonozni képes, különben adósnak fogja érezni magát, és a kapcsolat felbomlik.

2020. dec. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, mint az 1x1. Talonban akar tartani, amíg kiderül, hogy mi lesz a másikkal. Ha nem jön össze vele, ne maradjon szex nélkül. Azért nem tetszik neki, hogy összejösz mással, mert fél, hogy akkor már ő nem kellene neked és két szék közül a pad alá esne. Nem is értem, ebben mi nem egyértelmű?
2020. dec. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, Igen. Csak nem a saját helyzetében az embernek. Másnál, kívülállóként könnyű átlátni rajta.
2020. dec. 19. 00:31
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván, hisz az érzelmek nem tudnak objektívak lenni, és miután már érzel, igyekszel magadat megygyőzni a vágyott irányba...


Hisz valójában erről szól a kérdésed is, mert legbelül mélyen már tudtad a választ, de reménykedtél, hogy talán mégsem úgy van.😃

2020. dec. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Plutoln1stHoues - ezt a mondatodat lementem magamnak:


"Sosem szabad többet adni annál, mint amit a másik viszonozni képes, különben adósnak fogja érezni magát, és a kapcsolat felbomlik."


Én is szakítottam már amiatt, mert túlságosan szerettek és velem is szakítottak már azért, mert túlságosan szerettem. De ilyen velősen még soha nem fogalmaztam meg magamnak, hogy miért és mi történt olyankor bennünk.

2020. dec. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem tudnád őt megkérdezni, mikor ott van!?
2020. dec. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyet a férfi nem közli, hanem úgy cselekszik, hogy abból azt érzed, nem csak szexet akar. Aki ezt így közli... hát nem tudom.
2020. dec. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

A másik jobban érdekli, mert lehet a másikkal több lesz. Veled megtartaná a szexet. Tök mindegy, milyen színházat nyomott hozzá (földre, majd rád nézés stb.).

Szex után közölte, hogy egy még mindenképp legyen. Ha meg csak téged akarna, nem ismerkedne mással. A műsor bejött, mert még kérdést is kiírtál róla és agyalsz rajta. Ez max az új mellett fog dugni téged.

2020. dec. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!