Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válságban lehet a kapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válságban lehet a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy már nem olyan mint volt. Mióta együtt vagyunk, szinte minden időnket együtt töltöttük, összeköltöztünk. Úgy éreztem, hogy mindent a megfelelő ütemben csináltunk. Most mégis azt érzem, hogy valami már nem jó. Rengeteget veszekszünk, olyan dolgokon is amin régen nem. Ha akár egy pici hibát is követek el már vitázik is velem, persze ez fordítva nem így van,mert ha ő hibázik az meg sem történt. Nem működik köztünk semmi úgy ahogy kéne, hiányoznak a közös beszélgetések, szórakozasok vagy az, hogy csak átöleljen. Nem tudom, mit is tehetnék... Remélem valaki tud segíteni nekem. 24é N

2020. dec. 21. 04:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
40%
Lehet hát, csak kicsit nehezebb. De mégis jobb keresgélni, vagy akár kicsit egyedül lenni, mint benne maradni egy rossz kapcsolatban.
2020. dec. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

Üdv a valóságban!


Ezért nem szabad barátnőnek, élettársnak, pláne feleségnek lenni!


Költözzetek külön, és legyél újra a szeretője, akkor újra működni fog!

2020. dec. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
73%
Személyes teretek, önmegvalósítàsotok van?
2020. dec. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Kedves kérdező!

Az előttem szólóknak egyetlen egy értelmes mondatot sikerült leírniuk:

"Üdv a valóságban"

Hiába keresnél másikat, minden kapcsolat ellaposodik egy idő után!

Ennyi erővel 2-3 évente lehetne cserélgetni a partnert!

A lényeg az, hogy nem ide kell jönni nekünk elmondani a problémádat, hanem a pároddal megbeszélni őszintén, tabuk nélkül!

Csak ketten együtt tudtok tenni a szürke hétköznapok párkapcsolatromboló hatása ellen!

Ebben mi nem segíthetünk, csak ti tudjátok megoldani, ketten együtt!

Csináljatok programokat, akár a megszokottól jóval eltérőbbet.

Segít ha megpróbáljátok egymás vágyait teljesíteni. (egy példa: én mindig is szerettem volna társas táncra járni, a Feleségemtől kaptam (vele együtt) egy jó pár óra társastánc oktatásra jegyet. :)

Neki drasztikusabb kérése volt, mivel van benne bi hajlam, szerette volna kipróbálni nővel. :)

Belementem, mert engem nem zavart, mert azonos nemű (pasik többségét nem zavarja amíg nincs megcsalás)

Akkor voltunk 14 éve házasok, ma 22 éve vagyunk házasok :)

2020. dec. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igyekszem a saját dolgaimra is összpontosítani, de sajnos néha úgy érzem, hogy számára a számomra fontos dolgok alacsonyabb prioritást élveznek mint a sajátjai. Mármint nem azt gondolom, hogy nem lenne igy igazságos, de örülnék neki,ha ő is támogatna engem. A személyes térről csak annyit, hogy sajnos nem túl sok idő jut saját magamra mert ő úgy érzi, hogy minden időnket közös elfoglaltsággal kellene töltenünk.
2020. dec. 21. 07:16
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Lakva ismerszik meg. Ez ő szerepek, manírok és álarcok nélkül, ez a valódi barátod.

Kell vagy nem kell?


Azt nem is akarom értelmezni, hogy szerinted miért az a jó kapcsolat, ahol megfelelő menetrendben haladtok. Pont az a legnagyobb baromság, ha azért jön az összeköltözés, eljegyzés, esküvő, gyerek, stb, mert x idő után illik.


Az, hogy egyfolytában téged kritizál, saját magát meg hibátlannak érzi, az nem egy jó kilátás a jövőre nézve.

A másik gyakori oka ennek a viselkedésnek, hogy megcsal. Ezzel, hogy egyfeszt a hibáid keresi, saját magát menti fel, hogy mivel érdemled ki a megcsalást, miért jobb a másik nő.

2020. dec. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az egyetlen dolog, amiben viszont biztos vagyok, hogy soha nem csalna meg.
2020. dec. 21. 08:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg összeköltözve már nem jön be neki a dolog.

Amikor meg már minden sz*rért leordítanak, sem túl jó jel. Ilyen szokott a vége lenni, amikor már keresik a kiutat és minden miatt vitát nyitnak, hátha lesz egyszer akkora, hogy véget vet az egésznek.

2020. dec. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Kéne hobbi és külön töltött idő, hogy legyen miről beszélgetni, feltöltődjetek. Sokan ettől azért tartanak mert félnek, hogy megcsalod őket de megcsalni úgy is lehet ha a kezed fogja. Az összeköltözésnél fontos, hogy legyenek külön töltött órák, menj a barátaiddal ide oda, csinálj olyasmit ami feltölt vagy amihez neki semmi kedve de te élvezed. A külön töltött időben érezni fogjátok, hogy hiányzik a másik. Szükség van rá, különben megunod, stresszes leszel, feszült, jönnek a viták a szexmentesség. KEll ez?
2020. dec. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Hullámvölgyek mindig vannak, nem kell feltétlenül a megcsalásra gondolni, de az elhidegülés csak rosszabb lesz mikor gyerek érkezik. Ha úgy érzed kihűlt a dolog szerintem jobb tovább állni
2020. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!