Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők miért ennyire igénytelenek önmagukkal szemben (is)?

Figyelt kérdés

Rendszeresen olvasom a rovatot, és elképeszt néha. 20-30 éves "nők" vannak olyan problémákkal mint pl hogy a párjának büdös a farka, vagy megverte mit csináljon, vagy ki akarja fizettetni a büntetést vele, meg hogy impotens lett, rossz a szex, soha nem volt orgazmusa stb...

Egyszerűen nem értem, hogy egyes nők miért adják ennyire alul. Mi vonzza őket vajon az ilyen sokadrangú senkiházi pasikhoz.

Számomra ez hihetetlen.



2020. dec. 21. 09:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy jó kérdés.


Én a randis sztorikon vagyok kiakadva. A pasas heteken át hozzá sem szól, csak 1 szavas válaszok, olyat mond, hogy leesik az állam, bunkó, erőszakos, alkalmatlan, önző az ágyban, etc


És mégis jön a kérdés, hogy mit kellene tenni, mi lenne a megoldás... Komolyan, leül randizni ilyen férfivel és fel sem merül benne, hogy amennyiben ott ül a második, harmadik, sokadik randin, akkor ott nem csak a pasas a gáz

2020. dec. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
93%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Kérdező: ez a kedvencem. Leírja amit leír, de fogalma sincs, hogy mit kellene tennie :)

2020. dec. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:

Jah, az ilyen "400 km-es távkacsolatos" problémákat kihagytam...

Komolyan nem értem. Senkinek sincs önbecsülése?

2020. dec. 21. 09:46
 4/69 anonim ***** válasza:
87%

Már nem vagyok ilyen, de régen igen. Olyan párom volt, aki bántott, mocskolódott velem, és nem érdekelte, hogy brutális hólyaghurutom volt és mindenem égett, csípett alul, akkor is rámerőltette a szexet, meg hasonlók.

Az önbizalomhiány vitt rá erre. Azt hittem, ez a legjobb, amit kaphatok, mert legalább nem csalt meg, nem vert meg, legalább komoly kapcsolatot akar, legalább felvállal, stb.

Azóta fejlesztettem magam és normális párom van.

Viszont, annyit megjegyzek, hogy amint összeszedtem az önbizalmam, és hatalmasat nőttek a férfiakkal szembeni igényeim, rengeteg pasi engem kiáltott ki öntelt, válogatós qrvának.

2020. dec. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
98%

Nofene.

Ezek azok a túlzó igények, amiknek csak 10% tud megfelelni? Milyen a maradék 90?!

2020. dec. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:

#4-es köszönöm. Ilyenekre voltam/vagyok kíváncsi.

Szomorú, hogy így éreznek nők.

2020. dec. 21. 09:51
 7/69 anonim ***** válasza:
62%

@4: "Viszont, annyit megjegyzek, hogy amint összeszedtem az önbizalmam, és hatalmasat nőttek a férfiakkal szembeni igényeim, rengeteg pasi engem kiáltott ki öntelt, válogatós qrvának."


Sosem neveznék így egy nőt, ez azért minősíti a pasikat körülötted.



Viszont ismerős csajok (30+, értelmiségi társaság) mesélik a sztorikat, hogy mit engednek meg a férfiaknak (gyakorlatilag porba alázzák őket a fucboyok), panaszkodnak, hogy ez így nem jó, hogy sehol egy érelmes férfi, de mikor randira hívtam valamelyiket, akkor rögtön kopp volt.


Ilyenkor felmerül az embeben a kérdés, hogy valóban nincs rendes férfi, vagy ők válogatnak a legprosztóbbak közül a hatalmas igényeikkel, és utána csodálkoznak, hogy valahogy mégis csak bántás, megcsalás, megalázás lesz a vége. Akkor lehet, hogy azok a hatalmas igények nem is olyan nagyok, csak rossz tulajdonságokra irányulnak?

2020. dec. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:
#7-es jogos!
2020. dec. 21. 09:55
 9/69 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudatosan választják a rossz partnert, hanem mondjuk meg vannak vezetve. Az elején minden pasi a szépet mutatja, aztán engedik ki a valódi énüket.
2020. dec. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
89%
Eddig meg azon hisztiztetek, hogy a nők elvárásai az egekben vannak. Na most hogy van ez?
2020. dec. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!