Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Voltatok/vagytok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Voltatok/vagytok együtt olyan pasival, aki hímsoviniszta volt?

Figyelt kérdés
Tehát azt gondolta, hogy te kevesebbet érsz, mert nő vagy, neked kellett minden házimunkát végezned, mert te vagy a nő, neked nem számított a véleményed..stb, stb..

2020. dec. 21. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Most is ilyenben vagyok. Ma reggel volt erre egy nagyon jó példa.
2020. dec. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mesélsz?:)
2020. dec. 21. 23:54
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Nem vagyok elmeroggyant, hogy összejöjjek egy ilyennek :)
2020. dec. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Igen. Illetve inkább olyan beszólásai voltak, hogy pl. politikán vitatkoztunk, és úgy beszélt velem, mint valami kis h.ülyegyerekkel, ":)" fejekkel "de kis édi vagy" stílusban magyarázta, hogy miért baromság minden, amit gondolok, majd amikor nem ültem fel ennek, és kitartottam a véleményem mellett, akkor azt mondta, hogy ez az eltökélt csökönyösködés marhára undorító és nem nőies, főleg politika témában. Nagyon sokszor hangzott el az a mondat, hogy "Basszus, te nőőőőő vagy, fejezd már be!"

Aztán elkezdte ugyanezt a természettudományos témákban is.

Szerintem meg pont ő volt a marha műveletlen, logikátlan, érvelni képtelen fél, szóval nem sokáig tűrtem meg magam mellett.

2020. dec. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Feleségül mentem hozzà.
2020. dec. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Volt
2020. dec. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
A lelke mélyén mindegyik az, de olyannal még nem voltam, aki nyíltan dicsekedett is volna vele.
2020. dec. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Kimondani sosem mondta volna, de tudom, hogy ezt gondolta. Emellett még rasszista és homofób is volt. Sajnos ez a három általában kéz a kézben jár egymással. Persze, hogy az első adandó alkalommal megcsaltam. Undorító alak volt, egy csepp tiszteletet nem éreztem iránta. Remélem, más lánynak nem kell ugyanezt átélnie.
2020. dec. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Melyik nem az? :D
2020. dec. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

9


Azért na, van sok, aki nem. A mostani párom sem az egyáltalán. :)

2020. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!