Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy együtt mással, hogy közben az ex párotokat szerettétek?

Figyelt kérdés
Ha igen, leírnád az okát, hogy miért voltál mással együtt? Nemet és kort is ha kérhetem.
2020. dec. 15. 22:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint párkapcsolatban
2020. dec. 15. 22:44
 2/4 anonim ***** válasza:
mert szakitott velem és nem szeretek újra melegiteni .26N
2020. dec. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Az a baj ha erre kb bármit válszol az ember azt lepontozzák, mert itt álszenteskedik mindenki, hogy ő csak akkor kezd új kapcsolatba ha teljesen túl van a régin

Hogyne

Én meg el is hiszem

Van hogy évekbe telik teljesen kiheverni egy kapcsolatot, vagy talán sose szűnünk meg szeretni valakit attól hogy a kapcsolat bármilyen okból is véget ért

De muszály tovább lépni

És tegyük fel, azét mert még szeretem az exem, attól még a jelenlegi párom is szeretem

Az már egy döntés hogy kivel vagyunk, az rajtunk múlik

Az érzéseinket nem befolyásolhatjuk

2020. dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Igen. 2-szer is. Mindket esetben szerelmes voltam. - Nem igazan kellettem neki. - Masik eset:Nos volt.
2020. dec. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!