Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért regál így a párom?

Figyelt kérdés
Van mikor viccelődöm, vagy csak mondok valamit és tesz egy bunkó megjegyzést. Nekem ez nagyon rosszul esik.. nem értem miért ilyen. Már beszéltem vele erről azt mondja, hogy észre sem veszi amikor így beszél.

2020. dec. 22. 00:50
 1/5 Angel3000 ***** válasza:
26%
Szia! Valóban van ilyen, mer az èn párom is ilyen, nèha ugy beszèl velem, hogy sértô rám nèzve, de bele se gondol a szavaiba! Lehet, hogy a Te pàrod is Skorpió èv jegyû netán?
2020. dec. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. A te viccelődésed milyen?
2020. dec. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

ez van akkor, amikor nem szerencsés a párválasztás, és olyan emberek vannak együtt, akik nem találtak jobbat...


nem lepontozni kell, hanem értelmezni amit írok, mert ha két ember egyenlő, megbecsülik egymást, és kölcsönös a tisztelet, akkor ott bunkó stílusnak nincs helye...

2020. dec. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4%
Lehet hogy a viccelődéseddel más pasikat magasztalsz vagy őt húzod le. Ilyenkor az én válaszom is az lenne hogy "akkor költözz hozzá".
2020. dec. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2020. dec. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!