Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szándékai mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szándékai mennyire komolyak?

Figyelt kérdés
Egyszer facebookon összeszólalkoztunk azon hogy a Szilvesztert nem velem töltené, hanem egy egyik jó barátjával, és megjegyeztem hogy ez nekem nem tetszik, hogy nem velem akarja tölteni az Szilvesztert. Erre azt mondta hogy ezt gonosz dolog volt megemlíteni, és hogy felidegesítette magát, velem fog szilveszterezni. 2 hónapja vagyunk együtt, már az első randin is szerelmet vallott nekem, sok édességgel is meglepett már engem.
2020. dec. 22. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. dec. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló már megadta a választ. Csatlakozom. Egy komoly szándékú férfi nem vall szerelmet az első randevúkon.

Ffi.

2020. dec. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első randin amikor vadidegen voltál neki máris szerelmet vallott? Váó.
2020. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!