Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerintetek is hülyén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is hülyén viselkedett a barátom?

Figyelt kérdés

Tegnap az egyik barátnőmmel beültem kávézni. Előtte kérdezte a barátom, hogy kb meddig maradok, 9-et mondtam. Jól éreztük magunkat így írtam a barátomnak, hogy még maradok kb fél órát.

Kicsit több lett belőle, erre felhívott kiabálva hogy mit képzelek magamról hogy sokkal később megyek haza, mint amit mondtam. És miért nem szóltam pontosan mikor megyek haza.

Már máskor is csinált ilyet és szerintem túlreagálja, de kiváncsi lennék más mit gondol.


2018. okt. 19. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Ha nem abban az időpontban egyeztetek meg, természetes, hogy aggódik. Örülj neki, hogy valaki aggódik érted, mert késő este akármilyen baj történhet az utcán egy nővel. Ha viszont féltékenységi roham öt perc késés miatt akkor egy ilyen hisztis fszt elhagynék rögtön.
2018. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Na én ezt a elején letisztázom általában,h nem leszek szobadísz,és meg van a saját mozgásterem,ha nem tudja lenyelni h szabadon mozgok ott ajtó jön a helyére más aki normális,nem jutok el oda h vki elkobozza a kulcsom és rám zárja a lakást felnőtt nőként..
2018. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy barom. Roviden. Velem tuti nem ordibalna.
2018. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Ha máskor is csinált ilyet, akkor te is csináltál máskor olyat. Nem biztos, hogy a mostani meg a múltkori fél órával van konkrétan baja, hanem az azt meg előző hússzal. Jobb azt mondani, hogy elmegyünk xy-al, majd szólok, amikor elindultam/hazaértem és akkor nem kell ilyen műbalhékra műsértődéseket levágni.

32/f

2018. okt. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A korábbi esetben nem volt megbeszélve mikor megyek haza, csak ő úgy gondolta “eljött az ideje” és azért hívott fel.
2018. okt. 19. 17:58
 6/8 anonim ***** válasza:
16%

Ordibálni durva. De mondjuk nem mindegy, hogy fél óra helyett négy órával később értél haza, és addig sem tudott elérni. Ebben az esetben persze megérteném, főleg hogy ha ez nem az első eset.

Viszont ha mondjuk 45 perccel az eredetileg megbeszéltek után rögtön ez az első reakciója, akkor az engem aggasztana. Meg kéne beszélni vele, hogy mégis, miért reagálja túl ezt ennyire.

2018. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Ott kezdődik a baj, hogy ordítva reagál... Itt már nem aggódásról van szó szerintem, hanem kontrollálni akar.
2018. okt. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Eljött az ideje.. Szerintem még időbe lépj ki ebből,ha nem akarsz beállni bántalmazott nők sorába-- Sajnos volt részem benne,ezek a jelek mára már elsőre felismerhetőek..

58N

2018. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!