Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeltétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeltétek ha a párotok haverként viselkedett veletek?

Figyelt kérdés

Nem rosszindulatból, csak egyszerűen természetéből adódóan.

Kissé dilis, link stílus, vegyünk mindent poénként.

Megvan, ugye?


Érdemes "terápiázni" vagy az ilyen sosem változik meg?



2019. jan. 23. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk alap, hogy így viselkedünk egymással (persze mellette fontos, hogy meglegyen a kellő romantika & szenvedély is)

Be is kattannék, ha mindent komolyan vennénk. :D

2019. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem éppen így gondoltam, hanem mint amikor azt érzed hogy egy kocsmás haveroddal beszél és nem úgy mintha a barátnőjével.
2019. jan. 23. 10:51
 3/13 anonim ***** válasza:
Wait...tudjuk milyen a "kocsmás haver" szerinted. Írd le ugyanígy, számodra milyen az a beszédstílus amit valaki a barátnőjéhez intéz
2019. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom ugyanilyen típus. Többször rászóltam, hogy velem ne beszéljen úgy, mint a haverokkal a kocsmában. Igyekezett betartani, de nem mindig sikerült.

Én elfogadtam, hogy ő ilyen.


De ha újra kezdeném, nem fogadnám el.

2019. jan. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

NÁLAD mit jelent, hogy ugyanúgy beszél veled, mint a haverjaival?

Velem is úgy beszél, de ezzel semmi gond - egyrészt eleinte mi is haverok voltunk és akkor megszoktuk, másrészt nincs semmi baj azzal, ahogy a haverjaival beszél.

2019. jan. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Az én párom is ilyen. Eleinte azért megvoltak a szerepek, de amint hosszútávú lett a kapcsolat és nyeregbe érezte magát, akkor előjött ez a viselkedés.

Úgy kezelem, hogy mikor laza vagyok és nekem is hülyéskedős kedvem van akkor veszem a poént és elvagyunk. De pl mikor vizsgaidőszakom van és elkezd csipkelődni velem, vagy elkezd csárdást énekelni, leütném komolyan :)) Szoktam rá is szólni, hogy ez már túlzás volt, ne beszéljen igy, vagy ne pöccintse a fülem annyit(:))) akkor elkezd babusgatni de nem tart sokáig.

Lenne mit meséljek még.

Ha van kedved beszélni erről többet nyugodtan irj privit, van tapasztalatom pont erről, amit irsz:)

2019. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4,5,6 leírnáltok a TI konkrét példáitokat? Kíváncsi lennék. Jöhet priviben is. Köszi.
2019. jan. 23. 11:27
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Mi néha fél óráig képesek vagyunk úgy beszélni egymással, mintha mentális problémáink lennének. Én imádom, a munkahelyi "protokoll beszéd" után kifejezetten üdítő, hogy otthon bármin tudunk röhögni vagy viccet csinálni belőle. Persze ha jelzem, hogy komoly dologról van szó, egyből átvált komolyra, de amúgy nem vagyunk túl értelmesek vagy romantikusak otthon. :D
2019. jan. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7

Hát, nálunk sima, normális, laza hangnemet jelent, kis csipkelődéssel, és tabutémák nélkül. Belefér egy-egy csípős beszólás, poénkodás egymáson, és nincs olyan téma, amit szégyellnénk egymás előtt. Én ezt kifejezetten pozitívnak tartom.

Konkrét példa, nálunk pl teljesen belefér viccként, hogy a párom nekiáll cukkolni, hogy "asszony, húzz konyhába és hozzá' sört", mire én meg kiröhögöm, hogy "mi van, képtelen vagy hozni magadnak, mert nem tudsz járni?" (le van százalékolva, vannak problémák a lábaival, de egyébként megold bármit, rendszeresen járunk túrázni), szóval ilyesmik.

Általában egymással úgy viccelődünk, hogy olyan embereket/szokásokat parodizálunk ki, amit amúgy marhaságnak tartunk (a fenti példánál maradva a hímsovinisztákat és a betegséggel élőket vegzáló agyatlanokat figurázzuk ki).

Mondjuk a mi kapcsolatunk elég mély és őszinte ehhez, teljesen biztosak vagyunk benne, hogy szeretjük egymást, így nem okoz gondot "sértegetni" egymást, egy bizonytalanabb kapcsolatban nagyon csúnya vége lehet az ilyesminek.


De vannak pasik, akik a haverjaikkal fingóverseny közben dumálják meg a "bszdmeg" szót használva vessző helyett, hogy melyik nőt hogy csinálnák rongyosra, ez a stílus speciel zavarna.


Teljesen egyénfüggő, hogy kinél mit jelent ez, hogy úgy beszél "mint a haverjaival".


5-ös voltam.

2019. jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha egyfolytában ilyen stílusban nyomná, akkor hamar vége lenne, mert az nem változik meg. Volt ilyen tapasztalatom 30 körülivel. Az más, amikor néha hülyülünk.
2019. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!