Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedett velem így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett velem így a barátom?

Figyelt kérdés
Tegnap én vezettem hazafele, mert ő ivott, az ő autójával voltunk. Egy őz kiugrott elénk, én reflexből a tükörbe néztem, mivel nem jött senki mögöttem, hatalmasat fékeztem és pár centire sikerült megállnom az állattól. Teljesen meg volt ijedve, meg se mozdult, igazából én sem nagyon tudtam, hogy mit csináljak, elkezdtem dudálni és végül elszaladt. Utána üvöltözni kezdett velem a barátom, hogy lehetek ennyire béna és inkompetens és hogy meg sem kellett volna álljak, csak kikerülni a másik (szemközti) sávba átmenve. Egész úton azt hallgattam, hogy nem való a jogosítvány nekem, nem szabadna vezessek stb. Egyébként 6 éve vezetek, soha nem okoztam balesetet, pont ő beszél nekem, akinek már volt egy autóbalesete az ő vakmerőségének köszönhetően. Nagyon el vagyok keseredve, hogy ennyire megalázott.

2020. júl. 31. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Abszolút nincs igaza a barátodnak, a legveszélyesebb, ha elrántod a kormányt. Még az erdészek is az erős fékezést javasolják ilyenkor, aztán vagy elütöd vagy nem, de a kormányt senki ne rángassa ijedtében...

Még szerencse hogy te vezettél!

2020. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Ez hulye. Elvennem a jogsijat. (Marmint vedd el, es tuntesd el valahova aztan tegyel ugy, mint aki nem tud semmirol. Kozveszelyes idiota.)
2020. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Ügyesen oldottad meg a helyzetet, gratulálok! Sem emberéletben, sem az állatban sem a kocsiban nem keletkezett kár, ez klassz! Bár mindenki ilyen szakszerűen hárítaná el a veszélyhelyzetet, mint te, kedves Kérdező.


A párod ivott, nem várható el tőle, hogy reálisan átlássa a helyzetet. Amúgy sem releváns a véleménye, hisz volt már okozott balesete. Te vezetsz jobban, némelyik férfi egója nem viseli ezt el. Elnézést kérek a nevükben.


Máskor is ordított már veled?

2020. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vezet rosszul, csak néha a kelleténel vakmerőbb. Mindennap vezet az autója részben a munkaeszköze. Nem ivott sokat, egy korsó sört, de ugye itthon zéró tolerancia van, ha valamelyikőnk iszik, akkor a másik vezet. Nem szokott velem máskor így ordítani, mint tegnap tette. Mindenesetre teljesen elbizonytalanított és megkérdőjelezem magamat azóta.
2020. júl. 31. 18:31
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez az említett elbizonytalanítási szándéka mennyire gyakori?
2020. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Más téren nem történt még ilyen, kifejezetten határozott vagyok. Tegnal viszont teljesen megsemmisültem.
2020. júl. 31. 18:43
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Látod, kedves Kérdező, itt hárman állítjuk, hogy a szituációt jól oldottad meg. Gyúrj lelki rezilienciára, megéri. És légy máskor is nagyon ügyes -mi bízunk benned!
2020. júl. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

A helyeztet jól oldottad meg, az elrántás azért nem volt jó ötlet, mert az állat is mozdulhatott volna ugyanarra is, sőt egy hirtelen kormánymozdulattal az út menti árokban kötsz ki, esetleg borítod az autót.

A barátod egy igazi szarházi bunkó.

Ügyes voltál, mentetted a helyzetet és az őzet!!!!

2020. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem szakíts a barátoddal. A lehető legjobban cselekedtél kérdező! Inkább a barátod jogsiját kéne elvenni...
2020. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Mondtad neki, hogy EGY? (A szükszavu cowboy lovon viszi haza az uj feleségét. A lo megbotlik. Cw megszolal: egy. Továbbmennek. Lo ismét megbotlik. Cw megszolal: kettö. A lo harmadszor is megbotlik. Cw leszáll, fejbelövi a lovat. Az uj asszony felháborodva: Miért tetted ezt? Cw megszolal: EGY!)
2020. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!