Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatalon milyen körülmények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon milyen körülmények között kell/érdemes elnézni, ha mindig mást keresnek mellettem és megcsalnK?

Figyelt kérdés
2020. dec. 22. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Semmilyen körülmények között nem lehet elnézni.
2020. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
semmilyen körülmény közt kivéve ha erre épül a vonzalom.
2020. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Őszintén? Ha egy utolsó ótvar vagy, akinek MINDENT el kell néznie, mert a kanján kívül nem kell senkinek, és jobbat úgyse kapna.
2020. dec. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen esetben nem kell eltűrni sem ezt, sem mást.



Az egy másik kérdés, ha egyszer megcsalnak/mást keresnek melletted, az pech.

Ha kétszer történik az is csak szerencse kérdése.



Viszont ha mindig ez történik, akkor nagyon töprengj el rajta, hogy hol hibázol te, ha más nem, akkor a párod kiválasztásánál.

2020. dec. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen.
2020. dec. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Maximum akkor ha ettol vagy boldog. Izlesek es pofonok
2020. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt nézel el, amit akarsz. Onnantól, hogy egyszer lebukott, már a te döntésed, hogy neked ez így megfelel, és eltűröd, ha megcsal.
2020. dec. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 dsass válasza:
Sok mindentől függ... de ha megcsalt... az örökre ott marad.. soha nem lesz a régi.. s mindig előjön.. Nem biztos hogy kell rá haragudni.. mert te se tudhatod mit hoz az élet.. s az érzelmeid nem tudod irányitani.. De az a korrekt hogy akkor a másik kapcsolatból kilépsz.. Engem is hagytak már ott.. fájt.. de később beláttam. De ha melletted... akkor át is ver.. szerintem..
2020. dec. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sághegyi Péter ***** válasza:
24%
Az élővilágban (akár állat vagy növény) minden hím ivarú arra van programozva, hogy minél több helyen helyezze el a magvait. Ezen mi emberek viselkedés-kultúránkkal tudunk (ha akarunk) változtatni. De ez nem mindig írja felül azt ami a génjeinkbe van kódolva.
2020. dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha meg csalnak azt nem nézem el és nem is néztem el soha arra nincs mentség. De ha csak másokat megnéz az nem gond mert mindegy hol éhezik meg míg otthon vacsorázik.
2020. dec. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!