Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy elnyomom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy elnyomom a páromat?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm szerint elképzelhető, hogy elnyomom a páromat. Én eléggé karakán vagyok, de nem hisztizek, nem követelőzök, nálunk minden megbeszélés kérdése. Mindig meglepem a párom a kedvenc finomságaival, mindig van itthon sör, "elzavarom" esténként kicsit játszani a barátaival, én addig elfoglalom magam mással. Ő szeret, foglalkozik velem, minden tekintetben harmonikus a kapcsolatunk, ez mégis szöget ütött a fejembe, hogy én vagyok az, aki "vezetem" ezt az egészet, pedig vágynék egy erős férfias jellemre magam mellé.

Egy éve vagyunk együtt.

23N 24F


2020. dec. 22. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
15%

Sör?? Fujj🤮🤮🤮


Inkább Jager, vagy Unicum vagy egy jó bor.. Plusz egy fullos NŐ ☝️



Amugy lehet hogy nem elég határozott férfi egyén..

Akit zavarni kell otthonról ott már baj van..

2020. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Onnan, hogy ezt megkérdezed a párodtól, ő meg azt mondja "nem nyomsz el drágám. igen drágám, boldog vagyok melletted"
2020. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Úgy látom a fiatal pároknál általában a nő a domináns. Ha nem ellenőrizgeted állandóan - pl.- üzenetei átnézése- illetve te kezeled és osztod be a pénzét addig ne vedd magadra ezt a megjegyzést.
2020. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 természetesen semmi közöm az üzeneteihez, illetve a pénzéhez azon túl, h utal nekem minden hónapban (nagyjából együtt élünk, de nincs közös kassza).

az elzavarom játszani azt jelenti, h szólok neki h idő van és biztos várják a srácok a csapatba :D gamer a lelkem, feszkólevezetős hobbi ez neki

2020. dec. 22. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Ennyiből én még nem gondolnám, hogy elnyomod őt. Különben is, vannak olyan férfiak akik eleve olyanok, hogy kicsit irányítani kell őket.
2020. dec. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól,hogy főzöl rá meg bevásárolsz nem nyomod el,inkább ő hasznàl ki téged
2020. dec. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!