Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már az elején tudtátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már az elején tudtátok, hogy ő az igazni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, több randin is túl vagyunk. Most kéne lépjek, hogy komolyabb színtre emeljük ezt a kapcsolatot de valamiért nekem vannak fenntartásaim. Valamiért azt érzem, hogy nem ő az akit keresek. Alapdolgokban különbözünk, más hobbiaink vannak, különbözik az életfelfogásunk. Ez sajnos ahhoz vezet, hogy néha nincs is miről beszélgessek vele. Ha nem találkozunk akkor hiányzik de amikor vele vagyok sem mondhatom, hogy hűű de jól érzem magam. Nem akarom húzni az agyát, inkább magamban próbálom tisztázni az érzéseim mielőtt bármibe is belevágok.

Attól félek, hogy csak azért vonzódok a lányhoz mert már szeretnék egy kapcsolatot, mivel már régóta egyedül élek. Ez sajnos nem vezetne semmi jóra.


2020. dec. 23. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Csak azért ne gyere össze valakivel, mert egyedül érzed magad.
2020. dec. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te csak azért akarsz vele lenni, mert magányos vagy. Van lassan kialakuló vonzalom (bár én sosem tapasztaltam), de ott, ahol beszélgetni sem tudtok sokszor, azt megette a fene. Ne csapd be se őt, se magadat.
2020. dec. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mintha en lennék a csaj..

Halálpontosan ezt érzem a srácban akivel ujabban találkozgatok.

Nem merek nyitni nagyon mert blokkol hogy szerintem ö nem engem keres csak épp nincs senki

2020. dec. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Neked nem azért tetszik a lány, mert rá vágysz (persze tetszhet attól még csak nem úgy ahog kéne) hanem mert VAN és ha összejönnétek akkor lenne.


Az egyik legjobb barátnőm erre remek példa. Ertelmes, okos, egyetemista lány, önértékelési problémákkal és kapcsolatfüggőséggel. Lassan 2 éve együtt van egy pasival, aki konkrétan MINDENKI utál, borzalmas ember, nem fejtem ki...


Mi már (barátai) elmondtuk neki őszintén a véleményünk hogy csak magát roncsolja (hozzáteszem belátta h igazunk van) és hogy szerintünk csak azt eszi rajta hogy egyáltalán VAN pasija.


Szerintem veled is hasonló a helyzet, ha nincs ló, jó a szamár is alapon.


Ettől ő még lehet szép, okos, stb de ha VELED nem illik össze, nem passzoltok szerintem kár erőltetni.


Ezt így őszintén el is mondhatod neki, remélhetőleg értékeli majd.

2020. dec. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Már eleve nem jó, hogy igy állsz az egèszhez! . Már kipróbáltad vele a sexet? Lehet, hogy ott viszont a kedvedre lenne! Szerintem adj a kapcsolatnak idôt, hogy kiforrjon! Aztán, ha tènyleg sok minden nem jó benne, akkor lezárod vègleg. Minden jót!
2020. dec. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Volt szex, szerintem jó volt...de én nem szexkapcsolatra vágyok. Számomra fontosabb, hogy legyen valaki akivel jól érzem magam, tudom, hogy szeret és én is szeretem. Talán a szerelem szó kicsit elcsépelt, de akkor mondjuk úgy, hogy olyan valaki kell aki elfogad olyannak amilyen vagyok és nem csak temérdek kompromisszum árán van velem. Tudom, hogy tökéletes ember nincs de azért ne legyen hatalmas szakadék közöttünk.
2020. dec. 29. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!