Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt már olyan, hogy volt az ellenkező nemből egy nagyon jó barátotok, és az elején el se tudtátok képzelni h járnátok vele, de végül megtetszett nektek? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
velem is ez a helyzet most, de foggalmam sincs hogy mit csináljak, azt se tudom h én bejövök-e neki...

2012. máj. 2. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát igen velem is ez volt, de sajna ő csak barátként tekint rám.
2012. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen volt már ilyenben részem, és azt tanácsolom,hogy baráttal ne próbálkozz, mert ha megromlik a kapcsolatotok, azt nehezen lehet már visszaterelni a jó irányba... Nekünk egy csók rontott el mindent, olyan másfél éve, azóta egyre rosszabb a kapcsolatunk,de most már azt hiszem le is zártam magamban, és nincs arra az emberre igényem... Mint kiderült, nem csak velem csinálta meg...:(
2012. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt, én magam előtt is tagadtam, ő is sokáig. Egyre gyakrabban ért össze a kezünk, meg valahogy olyan visszafordíthatatlanul elkezdett izzani köztünk a levegő. Húztuk vagy egy hónapig, mert szerintem egyikünk se akarta elcseszni a barátságot, és egyszercsak áttörésszerűen történt meg az első csók, ami egyenesen az ágyba vezetett és még utána másfél évig együtt voltunk. Az első nagy szerelmem volt. A baráti társaság viszont tényleg szétesett kicsit a szakítás után, és nem volt könnyű visszarázódni. 3 évig kínlódtunk egymással, meg egymás elkerülésével utána, és csak akkor rendeződtek a dolgok, mikor nekem lett egy nagy szerelmem utána. Most, hogy annak is vége megint fura a szitu, érzem, hogy nagyon pezseg köztünk valami, de mégegyszer már semmiképp nem mennék bele, túl sok sebet okoz az ilyen, és nem csak kettőtökben, hanem a közös barátokban is.
2012. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat..

Bár nemtudom mihez fogok kezdeni..lehet hogy inkább nem kéne nála próbálkoznom, lehet h nem sülne ki vmi jól, azok alapján amiket írtatok.

2012. máj. 2. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan nálam nincs hogy nem tetszett de később megtetszett.

Aki tetszik ahhoz nem barátként közelítek. Ha van barátja akkor alapból úgy állok hozzá hogy ha tetszik akkor jobb ha elkerülöm mert úgy se lenne nála esélyem.

Akivel meg baráti vagy legalábbis jó viszonyban vagyok azzal nem tudnám elképzelni hogy én járnék vele, meg smárolnék vele. Hiába néz ki jól...

Egyébként 1 lány barátom van de nem olyan hű de nagy barátság. Soha nem flörtölnék vele és nem nyomulnék rá pedig nem csúnya lány.

21F

2012. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is történt hasonlo csak nekem sex lett a cége azóta nem is találkozunk ugy,hogy óvatosan ezzel....
2012. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!