Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb férfi szerint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi szerint a komoly párkapcsolat = állandó ingyen punci + állandó ingyen cseléd, házvezetőnő?

Figyelt kérdés

2020. dec. 24. 16:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
113 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%

Sok férfi barátom van az érdeklődésemből adódóan, illetve én magam is házas vagyok már. 10-ből 1 ilyen a mi korosztályunkban, szóval egyáltalán nem ez a jellemző.


Az idősebbek között (35+) sok viszont az ilyen. Apám korosztálya (apámmal együtt sajnos) katasztrófa. Abban a korban még alanyi jogon értékes volt a férfi.

2020. dec. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
59%
Boldog Karit neked is!
2020. dec. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%

Aki szerint ez így van és tapasztalat alapján gondolja esetleg így, az elsősorban nézzen magába, hogy mennyire nincs igénye normális intelligens társra, ha képes volt ilyen emberrel összejönni.


Bár vannak olyan csökött egyének is akik szerint ez így van.

2020. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
24%
Igen és mellette szeretők.
2020. dec. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Noren1989 ***** válasza:
57%
És egy ingyen anyuka is, így van.
2020. dec. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Sok pasinál jellemző, nálam speciel nem, mert 80-90%-ban én vezetem a háztartást hosszú évek óta. A munkarendem miatt így alakult, de egyáltalán nem bánom és nem zavar. F
2020. dec. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%

Igen.


De nálam nem. Én önálló vagyok, most is krumplis tésztát csinálok magamnak.


Holnap lehet feljönnek húgomék, szóval délelőtt takarítok, porszívózok stb...

2020. dec. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Azt kihagytad, hogy feleződik a rezsi és az albérlet. 🤔😒
2020. dec. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
68%

Legyek őszinte? Az első házasságomban én is ilyen szarházi voltam. Mentségemre legyen mondva, sohasem voltam szerelmes a feleségembe, csak azért vettem el, mert 50 felejthető kapcsolat után úgy gondoltam, jobbat úgysem találok.

A jelenlegi feleségemet viszont 21 éve imádom. S noha a kérdésben szereplő dolgok jelen esetben is megállják a helyüket, ez nem elvárásból alakult így. Én kint (9000 nm-en) tartom rendben a dolgokat, ő pedig bent.

2020. dec. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
54%
Van benne valami.
2020. dec. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!