Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy senki ne merjen közeledni a barátnőm felé?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyén hangzik, de én akkor is szeretném tudni, hogyan érhetem ezt el! Segítsetek pls!
2010. aug. 13. 01:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt nem tudod elérni,mert van egy pár hímtag a világon
2010. aug. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csupán úgy ha mindig együtt vagytok,kivéve ha a barátnőd otthon van
2010. aug. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Eljegyzési gyűrűvel.Bár a 25 alatti kanok nem figyelik:).

Viszont a próbálkozókkal nem vitatkozik a lány,csak felemeli a kezét.Ezt szokták csinálni.

2010. aug. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Legyél gengszter, meg börtönviselt emberölésben való részvételért.
2010. aug. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Morcika83 ***** válasza:
Vagy a hírhetségeddel, de arról már lekéstél, vagy úgy ha bezárod egy szobába. Ennyi, bár vannak még megoldások, de azokat büntetik, bár ha bezárod egy szobába az meg személyi szabadságkorlátozás, tehát sehogy,talán érd el nála hogy ne engedjen közeledni magához senkit, még pedig úgy hogy rajtad kívűl ne lásson mást ezen a világon.(nem fizikailag)
2010. aug. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Morcika83 ***** válasza:
Utolsó az hogy börtönviselt az nem lesz ráírva, mire megy azzal? Az alatt "pár" év alatt amit leül jó páram bekostolják majd a nőjét és viszsik is valószínüleg.
2010. aug. 13. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vezess áramot bele
2010. aug. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az eljegyzési gyűrűs trükk általában működik :) 21L
2010. aug. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
HÁt ezt sehogyan! De ne is akard! Nekem volt egy ilyen pasim, aki betegesen féltékeny volt. Mindig lesett, hogy merre vagyok és a munkámat sem tudtam már a végén végezni. Kiadtam az útját 10 év után. Sajnos nem előbb, de mivel volt 2 gyermekünk is, gondoltam, hátha jobb lesz..... tévedtem. Ne akrd, hogy megutáljon. Eleinte élvezni fogja az odaadó gondoskodásodat, de utána megfojtod a féltékenységeddel....
2010. aug. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Keress olyan barátnőt magadnak, aki a sánta kutyának sem kell.
2010. aug. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!