Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merek közeledni felé. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek közeledni felé. Ez azért van, mert még nem volt barátnőm? A sztorit lásd alább

Figyelt kérdés

Egy buszon ismerkedtünk meg. Azóta ha találkoztunk ugyanazon a járaton, beszélgettünk, egyszer-kétszer sikerült is megnevettetnem. Nagyon tetszik a lány, de nem mertem közeledni felé. Nekem még soha nem volt barátnőm, sem olyan lányismerősöm akivel jóban lettem volna. De ő annyira csinos és aranyos... nem hiszem el hogy valamikor is a barátnőm lenne, ő jobbat érdemel nálam. Igen, önbizalmam az nincs. Mindez lehet azért, mert még nem volt barátnőm?

(bocs ha egy kicsit hülyén tettem fel a kérdést, remélem értettétek)


2009. júl. 4. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Mi az,hogy jobbat érdemel nálad?Ennyire ne becsüld le magad!

Ha nem próbálsz közeledni,akkor nem fog történni semmi.Szedd össze magad,ha tényleg tetszik a lány,megér annyit,hogy egyszer megpróbálod.Végül is mit veszíthetsz?

2009. júl. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
megcálaszoltad a kérdést, mert nincs önbizalmad, szedd össze magad, életed során kell majd még jónéhányszor kezdeményezned, pasi vagy. gyerünk. ne puha pö.csködj.
2009. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jobbat érdemel nálad??????????????......... miéert??????

............mert othon kinyalják a seggét????????

............vagy nem b@szott ki vele a genetika??

............ vagy csak azért mert nagyobb az arca mint az átlagnak?????????????????


Ha valakinek nem áll jól a "fullkeep"-je akkor ássa el magát??????

És ha csimos???????, ........akkor mi van??????

Uggyan olyan ember vagy te is.......... és van olyan érzésem hogy érez irántad valamit, mert nem hiszem hogy csak azért megy oda hozzád minden alkalommal hogy ne egyedül legyen.......mert a lányok nem ilyenek.

Biztos vagyok benne ha nem érdekelnéd akkor inkább nyomkodná a telefonyát egész úton.

Én is ismerkedtem buszon, de még régebben mikor még nem volt jogsim.

Miről szoktatok beszélni??

Mivel nevetteted meg?????............ hátha tudok segíteni valamibe???

2009. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy tolhatsz el mindent, ha nem csinálsz semmit! Most belék kellene kicsit rúgni, cselekedj! Biztos nem vagy egy szerencsétlen lúzer, akkor a csaj nem állt volna le beszélgetni veled. Hát kezdeményezz! Mi lesz a mai világgal, ha kihalnak a bátor pasik?? Hajrá!
2009. júl. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
AZ hogy nem vagy elég, vagy hogy emiatt azt gondolnád, hogy "lúzernek" tart, az mind csak a fejedben van ezt garantálom. Amikor az embernek kicsit felnyílik a szeme a korszak után, hogy kevesebbnek tartja magát másoknál, megérti, hogy a másik embernek a nagy pofáján, meg az extrovertált személyiségén kívül semmilye sincs, amivel többet érne mint saját maga. Tudom, hogy nagyon nehéz, főleg egyik pillanatról a másikra, de minden azon múlik, hogy mit gondolsz magadról. Ha elhiszed, hogy érsz annyit mitn a többi ember, minden ilyenfajta problémád megszűnik. Az, hogy egyáltalán felvetődött az ötlet, hogy kevesebb vagy, már magasabbra teszi az iq-dat mint az emberek többsége ;-)
2009. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos, köszönöm mindenkinek, elég korrekt válaszok érkeztek. Azt hiszem, nem is az a bajom, hogy nem volt még barátnőm (pedig már 19 is elmúltam). Egyszerűen azért nincs önbizalmam a kapcsolatok terén, mert "nem tudok beszélni", nem tudok közös témát találni. Az ismerkedés sosem ment. Csak kérdezgettünk egymás felől, van-e tesód, hogy tanulsz, milyen filmeket nézel, stb. Az pedig hogy mivel nevettettem meg... ez hülyeség. Megkérdezte egyik alkalommal hogy "hogy vagy?" én meg azt mondtam "leves", ez volt akkoriban a módi mifelénk.
2009. júl. 5. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!