Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy srácnak mi oka van arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srácnak mi oka van arra, hogy hazudjon arról, hogy már szexelt valakivel és, hogy már csókolózott mással?

Figyelt kérdés
A barátom (már exem) hazudott. Azt mondta, hogy soha senkivel nem volt még együtt a kapcsolatunk előtt, de a szakításunk után bevallotta, hogy volt, pedig nem zavart volna az igazság sem...Miért csinálta ezt?
2020. dec. 25. 01:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ezek szerint először vagy igazat mondott vagy hazudott.
2020. dec. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, nyilvan hazudott az elejen. A kerdesem arra iranyul, h egy srac milyen okbol kifolyolag hazudhat ilyesmirol, mert alt. pont ellenkezoleg szokott lenni. A szuzek szoktak azt hazudni, h nem azok.
2020. dec. 25. 04:02
 3/11 anonim válasza:
100%

Szerintem pont a szakítás után hazudott daccbol

Visszafelé semmi értelme

2020. dec. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet prostival volt amit nem akart felvállalni, avagy szakítás után hazudott, hogy beléd rúgjon.
2020. dec. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem prostival volt ez biztos
2020. dec. 25. 13:33
 6/11 A kérdező kommentje:
és a haverjával is beszéltem és nem a szakítás után dacból...
2020. dec. 25. 13:38
 7/11 A kérdező kommentje:
főleg, h ő szakított velem
2020. dec. 25. 13:38
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző ez, inkább az ellenkezőjéről szoktak hazudni.
2020. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Ezert is furcsa
2020. dec. 26. 18:01
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szűzként hazudtam egy lánynak, hogy már voltam mással. Meg a barátaimnak is hazudtam huszonévesen, mert gáznak tartottam, hogy szűz voltam.

Letagadni akkor tagadnám, ha fiatal vagyok és rossz volta szex. Három lánnyal volt egyéjszakás kalandom mikor kijelentettem, hogy meg akarok tanulni szexelni és kapcsolatot akarok bárkivel, mert amit csinálok az nem jó.

2020. dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!