Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom folyton nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton nyitott ajtnál wc-zik, már ezerszer mondtam neki hogy csukja be? Bövebben

Figyelt kérdés

Folyton nyitott ajtónál wc-zik, beszélget velem. Már ezerszer megkértem rá hogy csukja be, mert engem zavar, de szerinte már láttam mindenhogy, ezt is viseljem el, nincs ebben semmi újdonság hiszen pucéran is már láttam.

Ezen folyton összeveszünk, nem hajlandó becsukni az ajtót, én meg folyton rábaszom az ajtót és utána kezdődik a beszekedés.

Miért nem képes becsukni az ajtót ha ezerszer megkértem már rá? Ti mit tennétek?


2020. dec. 25. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Wtf. Hány évesek vagytok?
2020. dec. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Azért, mert nem vesz téged komolyan. Tudja, hogy elnézed neki, és megbocsátasz, ha durvás is vagy. Elhagyni meg úgysem fogod.


Egyébként az összes bunkó pasi ezen az alapon mer bohóckodni. Egy határozott nő mellett viszont, aki megneveli őket, bekussolnak.

2020. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
26-27 évesek vagyunk.
2020. dec. 25. 13:32
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

A kérdésre a választ megkaptad.


Nem fogsz tudni mit tenni, mert vesz komolyan.


Boldog karácsonyt.

2020. dec. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Csukd rá kulccsal amikor neked kell rá bezárni mert ő nem képes.
2020. dec. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki rendszeresen nem csukja be az ajtót, sőt közben még beszél is, az egy utolsó barom. Csak sejthetem, hogy milyen egyéb kulturálatlan szokása van.

A srác eddig barbár közegben élt, azokat a szokásokat megartotta. Ha nem érti meg, ha nem látja be, hogy ez az életmódja miért problémás, akkor ostoba is.

pl nem beszélünk hugyozás közben, mert az abból származó hangfrekvenciák együtt terjednek a beszéddel, ezért kellemetlen a hallgató félnek. Büfögés, fingás, csámcsogás, erőltetett ásítások, véletlenszerű nyögések és béna hümmögések mind kellemetlenek a környezetében lévőkre. Az ember a többiektől érkező hangokat elsőnek beszédként próbálja értelmezni.

Vannak a másokkal való együttélésnek szabályai. Ez a wc-zéses a legalapvetőbbek közé tartozik.

És nem a csajnak kell megnevelnie. Nem is értem, hogy bírt valaki ilyet leírni a kezével, szóval azért gondolkozzunk már egy picit mielőtt megosztunk valamit.

30f

2020. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem az exem csinálta ugyan ezt. Még ő mondta, hogy nem muszáj becsuknom az ajtót amikor hugyozok. Volt hogy pisiltem azt bejött mellém fogat mosni 😂 elején fura volt, de utána nem érdekelt. Mondjuk az kemény volt amikor véletlenül szarasnal felejtette el becsukni az ajtót...


Ja és én vagyok a férfi.

2020. dec. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
És az ilyen igénytelen állatoknak van nőjük...a normális srácok meg verik egyedül.
2020. dec. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8%
Égesd be fényképezd le és tedd fel valamelyik oldalra ahol a közös ismerőseitek látják és írj hozzá valami pikáns szöveget ( persze a kukiját takard ki pl: egy ajtóval) szerintem ez után emlékezne az ajtóra ,vagy beszéld meg az anyukáddal vagy bárátnőddel előre hogy élőbe felhívod amikor a párod a WC én ül és véletlenül hopp látszani fog a párod is! Írd meg mit csináltál!
2020. dec. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9. KIRÁLY!!!
2020. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!