Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom folyton nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton nyitott ajtnál wc-zik, már ezerszer mondtam neki hogy csukja be? Bövebben

Figyelt kérdés

Folyton nyitott ajtónál wc-zik, beszélget velem. Már ezerszer megkértem rá hogy csukja be, mert engem zavar, de szerinte már láttam mindenhogy, ezt is viseljem el, nincs ebben semmi újdonság hiszen pucéran is már láttam.

Ezen folyton összeveszünk, nem hajlandó becsukni az ajtót, én meg folyton rábaszom az ajtót és utána kezdődik a beszekedés.

Miért nem képes becsukni az ajtót ha ezerszer megkértem már rá? Ti mit tennétek?


2020. dec. 25. 13:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kaksizik vagy pisil nyitott ajtónál?
2020. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Pisil
2020. dec. 26. 18:29
 13/14 anonim ***** válasza:
Menj oda és tartsad neki:)
2020. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ülve végzi
2020. dec. 26. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!