Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok pénzt kell hazaadnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pénzt kell hazaadnom a férjemnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

310 a fizetésem, 150-et haza kell adnom, nekem ez nagyon sok. Nem tudok félretenni sem. Ha szólok neki csak kiakad :( Csak szerintem túl sok ez?


Ez is én vagyok:


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..



2020. dec. 26. 13:30
A kérdező szavazást indított:
Túl sok.
Túl kevés.
Éppen jó.
19 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%

Ti együtt laktok?

Akkor felesben fizetitek a rezsit.A lakás kettőtök nevén van? Akkor a hitelt is felezni kell.

Amikor ebbe belevágtatok az is közös döntés volt.

A közös élet így működik kedves kérdező.

Bár mi nem vagyunk külön kasszán.Mindketten bedobunk mindent a közösbe.

2020. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi egy hónapban az összes közös kiadás? Albérlet, rezsi, autó, kaja, internet és tévé, esetleg gyerek?

Mennyit keres ő, és mennyit ad a közösbe?

2020. dec. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%

Kicsit csúsztatás az, hogy a férjednek kell adnod.

Nem a férjednek adod, hanem a lakhatás és rezsi kerül ennyibe. Technikailag mindegy, hogy te utalod, vagy a férjed kezébe adod, attól még nem a férjed pénze lesz.


Ha ti így állapodtatok meg, hogy felesben fizetitek a dolgokat, akkor így korrekt.


Természetesen bármikor lehet az, hogy valami miatt újra kell beszélni a dolgokat. Ha neked így jelenleg nem jó, akkor beszélni kell, nincs más megoldás.

Arról beszéltetek mi lesz, ha gyereket szülsz? Akkor miből fizeted a havi 150-et?

2020. dec. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
0%
Jól van, értjük. Ne hisztizzél már!
2020. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Már van gyerekünk. A spórolt pénzemből fizettem, de az már elfogyott. Most pedig nyilván a munkámból. A lakás nem közös! Ő vette fel a hitelt még a házasságunk előtt, kb. most a lakhatásért fizetek, az egy másik kérdés, hogy ő ebből a lakáshitelt törleszti. Autónk nincs.
2020. dec. 26. 13:47
 6/34 anonim ***** válasza:
58%
elolvastam a másik kérdésedet is. gusztustalan hogy 400-ezer felett keres a férjed, mégis mindent feleztet mikor neki kéne jobban beszállnia. Te nem vagy más mint ingyen punci meg bejárónő, ő meg teszi vígan félre a pénzét melletted, majd mikor elhajít ott lesz neki egy kifizetett fél ház plusz a megtakarítása, neked meg max egy fél ház (ha ott lesz, mert az iylen pénzüket féltő pasik azt is kiforgatják majd tőled), amiből nem biztos hogy tovább fogsz tudni lépni. Ott leszel öregen kihazsnált punciként, ő semmit nem veszít hisz egy fillért nem pakolt beléd, sőt veled együtt tudott továbblépni. Ha külön kassza, akkor magadra vagy utalva az életben, nyugdíj, betegség mindent egyedül kell megoldanod, nehogy támaszkodj vagy számíts egy iylen férfira, ne legyél hülye. a te életed, a te pénzed. ha te neked jó egy egyszobás 30nm panelt venni, mellette félretenni öregkorodra, akkor azt az utat kell követned.
2020. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
75%
ja most olvastam hogy válás után még fél házad se lesz, a világ hülyélye vagy mondhatom. Biztos jó lesz majd látni ahogy a férjed odaköltözteti majd az új "nénit" abba a házba amit te fizetsz. A lakhatásért fizetni neki? Menj anyádhoz lakni, az ingyen van neked és mellette félretehetsz saját kecóra.
2020. dec. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy haza kell adni?

Amikor házasságban éltem nem került szóba ilyen kifejezés.


Mit csinál ő azzal a pénzzel, te meg mire gyűjtesz?

2020. dec. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
2, külön kasszán vagyunk, a közös kiadás a gyerekünk, de ott egyértelműen felezünk. Külön megy minden más.
2020. dec. 26. 13:51
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

A többi kiadást hogyan osztjátok fel?

Háztartásba szükséges dolgok,élelem?

2020. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!