Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő ront el egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő ront el egy kapcsolatot, nem ciki ha picit “fut” a pasi után, hogy kibéküljenek?

Figyelt kérdés
Pasi a tenyerén hordozza a nőt, megad neki mindent, teljes szívvel szereti, a nő pedig nem becsüli meg, flegmázik, távolságtartó vele, mert ideges és rossz napja van. Nem ciki ha egy picit nyaggatja, idéző jelben harcol a pasiért?
2020. dec. 28. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Miért lenne ciki?
2020. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat úgy lehet hosszútávon jó, ha mindketten energiát fektetnek bele. Ha ezt eddig csak a párod tette, megkapd amire szükséged van, akkor ez egyoldalú kapcsolat volt. Miért lenne ciki, hogy a nő is ugyanúgy ápolja a kapcsolatot és ne szarjon bele?
2020. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De most 3 napja nem beszélünk, viszont találkoztam vele és látom hogy haragszik rám. 3 napja nem beszéltünk így sem gáz ha megkeresem?
2020. dec. 28. 13:02
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a ciki, amikor valami hülye büszkeség féleségtől vezérelve kiejlenti, hogy "én vagyok a nő, nem futok utána" hagyja elmenni a másikat.


Az összeveszések nagy része azért nem végződik béküléssel, mert mindkét fél marha büszke

2020. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Nemtől független szarnék én is annak a fejére, aki a szar napját rajtam vezeti le. Meg itt valami nem kerek. Egy szar nap el tudta intézni, hogy elege is legyen? Biztos alig toltad túl.
2020. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Magamból kiindulva, ha valakit megbántok és tényleg őszintén megbánom, amit tettem/mondtam, akkor nem azt várom, hogy a másik fusson utánam ezek után, hanem igenis megyek és bocsánatot kérek!
2020. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha egy nő elront valamit, gáz ha ki akarja javítani? Nem ártana egy kis logikát bevezetni az életstílusba.
2020. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

A felfogásod az tényleg gáz.

Kicsit el kéne gondolkodni,hogy számodra milyen egy férfi és nő viszonya egy kapcsolatban,és milyennek kéne lennie.

Súgok:Semmivel sem vagy felsőbbrendűbb,mert nő vagy!!

A többit kitalálod.

2020. dec. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Egyáltalán hogy ,merül fel hogy ciki lenne?

Te nem ugyanolyan ember vagy?

Te többet érsz ?

Valamiért, neked derogál a elismerni hogy hibáztál?

Vagy ez ilyen barátnői okosság hogy :nehogy már tegyél a kapcsolatért ,nehogy má "megalázd" magad, még ha nem is volt igazad. Majd vissza jön az a hülye. Vagy ha nem akkor lesz másik?

Ha így van hallgass az igaságérzetedre, és ne foglalkozz vele mit mondanak mások.

Nem leszel rosszabb ,vagy kevesebb attól ha elismerd ha hibáztál, és tennél érte hogy kijavítsd a problémákat!

Sok sikert!

2020. dec. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, hogy ez egyáltalán felmerül benned. Aki elrontott valamit, annak kell törekednie a bocsánatkérésre, nemtől függetlenül.
2021. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!