Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem lenne baj szerintetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne baj szerintetek ha csak ugy meglepnem baratomat vagy hogy megjelennek naluk? 100kmre lakunk egymastol igyis es most itthon vagyok egesz delutan semmit nemtudok csinalni. Holnapra volt megbeszelve bar nemszereti a meglepiket

Figyelt kérdés
Anyukajaval lakik. 20 evesek vagyunk. Vagy sztetek pofatlansag lenne meg megharagudna ha csak beallitanek? En biztos nem haragudnem. Amugyis neha unalmas h igyis mindig megkell beszelni a talikat a tavolsag miatt.. Es nem nem keresek kozelit majd ha elkoltozok.
2020. dec. 28. 12:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Barataim meg itt nincsenek csak arra...
2020. dec. 28. 12:51
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyebkent azon filozok mivel meg a tesoja meg annak a baratja ott vannak naluk ezert lehet pofatlansag lenne..
2020. dec. 28. 12:52
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem menj. Max kiderül, hogy ilyenkor mással tölti az idejét, és legalább nem húzza tovább az idődet. Nyilván nem véletlen, hogy nem szereti a meglepiket, és ragaszkodik a tali időpont-egyeztetéséhez.
2020. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt a feltekenyseg dolgokat zarjatok ki nincs mire feltekeny lenni csak sztem alapbol nemszereti a meglepiket nemtom miert en orulnek ha csak ugy beallitana:D
2020. dec. 28. 12:58
 5/11 A kérdező kommentje:
Elso kapcsolat...
2020. dec. 28. 12:58
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

"a tesoja meg annak a baratja ott vannak naluk ezert lehet pofatlansag"


Igen, pofátlanság váratlanul beállítani, főleg így hogy 100 km-re laktok el tudom képzelni mennyire lehet komoly kapcsolat. Biztos vagyok benne, hogy az anyja is kiakadna.


Most komolyan 20 évesen nem bírsz várni egy napot?

2020. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha nálunk lennének a tesoim meg etc vendégek engem zavarna hogy jön "porfogonak" mikor meg sem beszéltük. Aztán csak nalunk eszi a fene mert ő unatkozik
2020. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is olyan típus vagyok, hogy nem szeretem a meglepetés találkozókat, szóval magamból kiindulva ne menj!

Én szeretek rákészülni a randikra, pl. borotválkozom előtte, vagy veszek valamit esetleg, rendbe teszem a szobámat, stb, lehet, ő is ilyen, ráadásul vendégek is vannak nála..

2020. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem jó ötlet. Lehet, más dolguk van. Ráaadásul nem egyedül él. Anyukáját ne hozd már ilyen kellemetlen helyzetbe.


#2: MINDENKÉPPEN pofátlanság lenne.

2020. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben az esetben, az anyukája érezné kellemetlenül magát. Lehet hogy épp nincs kitakarítva, nincs elég kaja, nem főzött, kupi van ilyesmi. Lehet a baratodat ezek annyira nem érdekelnék de a nők ilyenek. Anyám is ilyen:D


Többször volt hogy a tesóm nem szólt hogy jön a barátnője. Ne az zavarta hogy amúgy jött a csaj, hanem hogy nem úgy készült kajával stb. A nők többsegeben azért figyelnek erre.

2020. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!