Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan férfi akit zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi akit zavar ha a barátnője sminkel? A barátom nagyon nem szereti, szerinte szép vagyok anélkül is, de nem érti meg hogy nekem kell a smink hogy jól érezzem magam a bőrömben

Figyelt kérdés

Gyakran megy ezen a vita hogy én még kb a boltba is kisminkelek. De egyáltalán nem egy bulisminket teszek fel vörös rúzzsal, mindig natúr vagyok, de néha szeretek extrázni ha van valami esemény.

Más se szereti a barátnőjén a sminket? vagy más is balhézik emiatt?


2020. dec. 28. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Én se szeretem.
2020. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Exem volt hasonlo.mindig legyek ronda ne mosolyogjak nehogy megtetszek egy haverjának is.


Aztan volt egy alkalmi meloja messzebb nekem ő nagyon hianyzott addig ő bekebetegedett a féltékenységbe es mire végre hazajött en a nyakába ugrottam volna örömömben, elmentünk kajálni es ott nyilvános helyen kezdett alázni egy enyhe rozsaszin labello miatt!!!ott bőgtem el magam csendben, hogy ezt nem hiszem el, hogy én szeretet helyett folyamat csak ezt kapom.


Azota egy tenyeres talpas disznoval jár, es nem emlékszik ezekre hogy velem miket művelt. Csak arra, hogy szerinte én r.banc vagyok es de jo hogy vége. Espedig ő csajozott es keresett mást nem én...

2020. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Azért az én barátom ilyen dúrvulásig nem menne soha. csak ez olyan apróság hogy ilyenen veszekedjünk.

És nem érti meg hogy nekem ez kell az önbizalmamhoz, én nem szeretem magam smink nélkül, hiába hogy ő mit mond

2020. dec. 28. 20:30
 4/14 anonim válasza:
60%

Nem voltak olyan barátnőim, akik túlzásba vitték volna a sminkelést és egyikőnknek sem hiányzott a dolog.

Azt nem mondom biztosra, hogy zavarna, de szerintem felesleges túltolni a sminkelést. Az a mennyiség, ami rajtad szokott lenni, az valószínűleg rendben van.

2020. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Szamomra nem oke, ha a baratom barmilyen szinten is beleszol

Olyan dolgokba, amikhez alapjaraton nem sok koze van.

Ilyen pl. a smink.

Az en exem pl eloszor azt tiltotta meg, hogy edzoterembe menjek (mert en csak flortolni akarok az ott edzo fiukkal, edzokkel).

Akkor futni jartam el. Azt is betiltotta, mert allitasa szerint en biztos szemezek az ott futokkal, flortolni, ismerkedni akarok.

Akkor elkezdtem otthon a szobamban tornazni.

Egy ido utan az is zavarta, allotasa szerint: en keszulok a nyarra, hogy a bikini bodymmal hoditsak, meg hogy vegig lejtsek a strandon, mutogassam magam stb.

Na pl. nekem itt lett elegem.


Nem mondom azt, hogy a te baratod is extrem eset, de az a tapasztalatom, hogy nincs atmenet a normalis es a betegesen feltekeny kozott, inkabb csak leplezni tudjak a dolgot eleinte.

Ne legyen igazam.

2020. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem vagyok oda érte , ha meg még egy vakolat akkor erezze jol magat egy utca sarkon!
2020. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem tetszik neki akkor keressen mást

Mikor megismert is sminkeltél gondolom


Nem értem ezt a ffi hisztit

2020. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Kezdődik már... Mindig így robaljak leepiteni az önbizalmat. Sajnos egyre több az ilyen gyökér.
2020. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Nekem erről az a véleményem hogy az a férfi aki nem viseli el a barátnőjén a sminket, és ezen nyavalyog, az még agyilag gyerek.

A barátnőm szokott sminkelni és soha nem kötnék bele, ha ő ettől jobban érzi magát csinálja bátran, különben meg van némi szépérzékem és az igényes sminkre nem is tudnám azt mondani hogy rossz. Persze ha valaki ízléstelenül sminkel az nem tetszik de őszintén szólva kevés ilyen csaj van, és úgyse jönnek össze velük.

2020. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
2 Anyám volt élettársa ugyanez volt. És az ilyenek sosem változnak meg. Most ez a férfi egy kb hajléktalan kinézetű nővel van együtt, annyi, hogy a nő azért minden nap fürdik. Szerintem elmebetegek az ilyen emberek.
2020. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!